Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@airsrbija problem:
Ja koristio ranije taj uredjaj, bas zbog karata, posto sam cesto putovao, a imao tu neku intesinu visa debitnu.

Platio sam ga, cini mi se, 1000 din u ekspozituri. Problem je sto mi se posle 2 nedelje display malo sjebao, tako da se nisu sve cifre lepo videle. A posto je display fazon kao kalkulator, i svaka 3. cifra se nije videla cela, uvek imao 1-2 neuspesna pokusaja (npr ne vidim lepo da li je 1 ili 7, ili greske oko 5, i 9, itd). Naravno, mrzelo me je da idem da ga reklamiram, tako da sam ga koristio tako.

Elem, uredjaj i dalje imam kuci kod mojih, mislim da i dalje radi(sem tog problemcica sa displayom), tako da ako nekome mozda treba(ako radi) mogu da posaljem postom kada budem sledeci put u Srbiji. Ako ne zaboravim, naravno, ali nadam se da necu.

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, FATA said:

Ne placa se nista a vadis je tako sto prilikom redovnog odlaska do banke podneses zahtev za istu, pa dodjes kroz 2 nedelje da je podignes.
 

Aha, ja sam mislio da ima neka clanarina. U svakom slucaju i dalje mi mnogo mali broj sajtova trazi tu autentifikaciju dodatnu da bih se cimao, ovu imam pa imam :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aha, ja sam mislio da ima neka clanarina. U svakom slucaju i dalje mi mnogo mali broj sajtova trazi tu autentifikaciju dodatnu da bih se cimao, ovu imam pa imam :)


Sve kul, svako fura ono sto mu se svidja i na sta je navikao:-)
Prvobitno sam je uzeo za kupovinu stvari sa sportsdirecta, a onda sam je koristio bukvalno za sta god mi je trebalo... Npr. Uspeo sam da platim hotel u becu preko terminala, lik uneo broj kartice, ja ukucao CVC i sve proslo bez problema. Istina to je jedini put da sam uspeo da platim tom karticom preko terminala, jer bukvalno nigde nemaju opciju da se unese broj kartice vec mora na chip ili magnet.



Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Ne placa se nista a vadis je tako sto prilikom redovnog odlaska do banke podneses zahtev za istu, pa dodjes kroz 2 nedelje da je podignes.



Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

kakav redovan odlazak do banke?
sto mora redovno da se ide u banku? da se proverava stanje na racunu?

Link to comment
Share on other sites

@FATAplacas internet vizom (vezanu za devizni racun)? Po kom kursu?

Skoro nesto je inteza uvela 30 centi veci kurs od srednjeg kursa za kupovinu evra online sto me je iznenadilo. Mozes bolji kurs na do par stotina evra da dobijes online kod njih nego u menjacnici.


Iskren da ti budem ne znam tacan kurs... Ali sam jedno vreme kupovao masaze, vecere i svakojake poklone preko sajtova sa popustima gde se placa samo u dinarima i kurs je bio iznenadjujuc. Npr. Na 10e dodje neka razlika od 20dinara sto bih svakako platio u posti a plus cimanje. Letos kad sam bio na moru u CG odlucim da kupim karte za poljsku i nemacku, jer je bilo devizno placanje a odlicna ponuda pa da ne bih gubio na konverziji... Medjutim nije mogla da mi prodje transakcija dok nisam prebacio na srbiju i placanje u dinarima i bukvalno mi je racunalo kurs 122. Naravno da banka rezervise par posto uz transakciju koje dobijes nazad u roku izmedju 15-45 dana

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

a to je ok, mislio sam da ima veze sa nekim forumskim forama.

Nisam krao caj, bio je tamo za sve, nego je koleginica smarala kako je to caj za top menadzment a ne za nas. Lol :D

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...