Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 11/6/2023 at 12:39 PM, evgeniy said:

naprzio sam se nesto da se malo kulinarski apskilujem, trenutno istrazujem francuske "majka" soseve jer znam samo besamel da pravim, pa sam za vikend pravio velouté, ali sam ubacio i malo gorgonzole da ga dodatno malo poguram (je l' to sad  malo i mornay sos? velociraptor.jpg) i bas sam odusevljen. ~2 kasicice soka od limuna ga isto bas dobro razmrda i da mu onaj "zing", prilicno je zarazno. klopao ga uz piletinu/pirinac kako Svevisnji zapoveda, 10/10 would bang

preporuka ako zelite da iznenadite decka!

što ja ne volim te osnovne soseve na bazi brašna, ne znam šta bih rek'o!  nekako su mi uvek bili višak u fazonu "zašto ovo postoji" 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2023 at 12:39 PM, evgeniy said:

naprzio sam se nesto da se malo kulinarski apskilujem, trenutno istrazujem francuske "majka" soseve jer znam samo besamel da pravim, pa sam za vikend pravio velouté, ali sam ubacio i malo gorgonzole da ga dodatno malo poguram (je l' to sad  malo i mornay sos? velociraptor.jpg) i bas sam odusevljen. ~2 kasicice soka od limuna ga isto bas dobro razmrda i da mu onaj "zing", prilicno je zarazno. klopao ga uz piletinu/pirinac kako Svevisnji zapoveda, 10/10 would bang

preporuka ako zelite da iznenadite decka!

А не зовеш да пробамо? Фата је барем позвао јавно! Храну мислим, не педерисање :tf:

4 hours ago, AlexG said:

Ili ne podnosiš brašno?

 

Елем, фурам већ дуже време наочаре за заштиту очију, али ме занима да ли ово ваља чему и да ли га је неко пробао?

https://www.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/monitori/targus-abl24w9gl-blue-light-filter-and-anti-glare-screen-pro/oglas/155884380

  • Haha (+1) 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, evgeniy said:

kad amaterski nisi uprzio brasno (da ne kazem roux) kako treba!

postoji šansa, mada mala! 🙂

više prosto ne kapiram to toliko, moguće da je jednostavno trip u glavi da za mene to nije sos 🙂

17 hours ago, SATAN said:

Елем, фурам већ дуже време наочаре за заштиту очију, али ме занима да ли ово ваља чему и да ли га је неко пробао?

nisam ni znao da ovo zapravo iko i dalje pravi, baš dugo nisam čuo za ove filtere. uvek sam se pitao da li oni zapravo nečemu služe, još od perioda CRT monitora i onih filtera za ekrane, ali za ovaj konkretno ne mogu baš da skapiram da li je moguće da je tako dobra folija da ti zapravo ne utiče na samo gledanje ekrana tj. da ne bude "skuplja dara nego mera".

Link to comment
Share on other sites

što bih banovao rekija, pa ja nisam ni viću banovao!

reki ume da bude i zabavan, dok ne zastrani!

12 hours ago, evgeniy said:

@loky

pa brasno + ulje/maslac svakako nije sos, nije ni xantham gum sos, sos je sve sto posle pomesas sa tim. koje si probao i koji ti se ne uklapaju u "sos" kategoriju? ili jos bolje, sta je tebi sos uopste? WE MUST GO DEEPER

odlično pitanje, o kojemu sam i ja razmišljao kad sam ti rekao da mi to nije sos 🙂

moram da razmislim ... amatrićana, holandez, ragu ... šta ga znam, tako to, kad malo porazmislim dodatno dopisaću! prosto brašno osnova za sos mi nije dobra osnova za sos 🙂

Link to comment
Share on other sites

koja je cuprica sa ovim strajkom postara sto se tice paketa koji dolaze iz inostranstva? ono, je l' zavrse u lokalnoj posti (ali ih postari dalje ne isporucuju, pa moras da ides sam da pokupis) ili skroz kuliraju i ne procesuiraju ih nigde i ne rade nista dok ne izadju svi iz strajka?

=o

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, evgeniy said:

koja je cuprica sa ovim strajkom postara sto se tice paketa koji dolaze iz inostranstva? ono, je l' zavrse u lokalnoj posti (ali ih postari dalje ne isporucuju, pa moras da ides sam da pokupis) ili skroz kuliraju i ne procesuiraju ih nigde i ne rade nista dok ne izadju svi iz strajka?

=o

Ja dobih poruku u petak da mogu da dodjem u postu tu i tu da podignem paket. Otiso da podignem, kazu obustava izdavanja paketa, tako da sam dzabe isao 😕

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, evgeniy said:

znaci ima i toga, do jaja

napuse se zeljko samardzic, neda ukraden i tijana ajfon i ostali poznati postari hiljadu kurcica u tom slucaju!

Iz priče sa nekim drugarima koji šalju i više paketa a i primaju, obustava je u oba smera. 

 Pošalješ paket, ako ga prihvati posta da primi, ali on ne ode nigde dalje od poste ili centralne poste. A isto tako i ovi sto stignu u Srbiju takodje ostanu da bleje. 

Link to comment
Share on other sites

Nemački mediji pišu kako se Lidl odlučio na drastičnu meru kako bi smanjio broj krađa.

Prema pisanju medija, radnici će od kraja novembra morati da nose kamere na telu. Uprava se na ovo odlučila kako bi stala na kraj krađama u britanskim supermarketima, prenosi Feniks magazin.

:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...