Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Verizon kupio yahoo. Kad smo kod interneta i mailova (po čemu je yahoo poznat pored pretraživača, a umešana je i policija), u outlook.com su ubacili vertikalni baner sa moronskim linkovoma čije uklanjanje košta samo 20$ godišnje!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, kruko said:

Verizon kupio yahoo. Kad smo kod interneta i mailova (po čemu je yahoo poznat pored pretraživača, a umešana je i policija), u outlook.com su ubacili vertikalni baner sa moronskim linkovoma čije uklanjanje košta samo 20$ godišnje!

yahoo aka carevi dobrih poslovnih odluka. bese ono odbili su da kupe gugl davnih dana jos, pa onda odbili da ih kupi ms pre jedno 4-5 godina za 10 puta vise para :))

Link to comment
Share on other sites

kakav težak dan u najavi - vlažnost nenormalna a nije vruće. Jutros ustajem, friško napolju, obučem majicu - budem znojav posle pola minuta bez razloga :)

Inače, upišite me tamo negde u klub onih kojima su digli bajs - u sred bela dana, između 12h i 14h u sred Kneginje Zorke :((

Ajd' srećom nije bio ništa spec bajs toliko. Nije bio ni loš, ali sam ga kupio pre skoro 15 godina za 200 evra, upravo da ne bih baš strepeo za bajs svaki put kad ga negde ostavim.

Tako da eto ... coko, jel si prod'o bajs? :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

kakav težak dan u najavi - vlažnost nenormalna a nije vruće. Jutros ustajem, friško napolju, obučem majicu - budem znojav posle pola minuta bez razloga :)

Inače, upišite me tamo negde u klub onih kojima su digli bajs - u sred bela dana, između 12h i 14h u sred Kneginje Zorke :((

Ajd' srećom nije bio ništa spec bajs toliko. Nije bio ni loš, ali sam ga kupio pre skoro 15 godina za 200 evra, upravo da ne bih baš strepeo za bajs svaki put kad ga negde ostavim.

Tako da eto ... coko, jel si prod'o bajs? :))


Imas bar neke slike bajsa?  Aj ako imas da bacimo info kod mene na bajs bazi sto pre....


In other news, krece zoniranje bul. Z.Djindjica i Spanskih boraca u plavu zonu, kao sto sam i rekao pre nekih 5-6 meseci kad su krenuli da prave one fine parkinge tamo....

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fatboy said:

Imas bar neke slike bajsa?  Aj ako imas da bacimo info kod mene na bajs bazi sto pre....

sto je najcrnje od svega mislim da nemam :( pokusacu da iskopam neke starije ako imam, ali sam bas razmisljao o tome kako uopste nisam fotkao bajs. Pada mi sad jedna fotka napamet sa doceka vaterpolista ispred skupstine (lol) neke 2005/6 npr, videcu kad dodjem do kuce.

1 hour ago, fatboy said:

In other news, krece zoniranje bul. Z.Djindjica i Spanskih boraca u plavu zonu, kao sto sam i rekao pre nekih 5-6 meseci kad su krenuli da prave one fine parkinge tamo....

niko nije ni sumnjao :( kapiram da medju zgradama nece biti zona, jer valjda ne sme/ne moze, tako da ce tu biti haos.

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje za ove sto znaju saobracajne propise!

da li smem da vozim ocev auto stranih registarskih oznaka po Srbiji ( bez njegovog prisustva), nemam strane papire.

znam da je pre to bio neki carinski prekrsaj i da su panduri mogli da oduzmu auto dok vlasnik ne dodje po njega i da je neka nadrkana kazna za to bila.

Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno isti kao Win 7 i Win 8. Manje iritantan od Win 8 zbog relativno normalnog start menija.

Instalirao sam ga samo zbog podrške za novi Direct X i boljeg skaliranja interfejsa na različitim veličinama ekrana i rezolucijama. Inače ne vidim neku drugu prednost, plus je ružniji od sedmice.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...