Jump to content

Ženeva 2015.


Zwerko

Recommended Posts

Ovaj novi audi R8 deluje krajnje razocaravajuce. Kao neki debeli TT jer su marginalizovali najkarakteristichniji deo dizajna prethodne generacije R8 - onaj metalni deo iza vrata. Totalno dosadno izgleda.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nije bas da bi se i s belim tu nesto usrecio :) Par puta sam gledao u Moskvi, posto oni imaju zimi bas tu uzasnu bljuzgavicu i sneg i zagadjenje i sve zajedno, i bukvalno operu beli auto, sutradan bude kao taksi u grckoj - samo je krov beo, ostalo je uglavnom sivo/braon. 

 

Iako je najdosadnija po meni je neka siva mozda malo tamnija s te strane najzahvalnija. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nebi imao nishta protiv da ga tushiram svaki dan, ali kada vidim oshtecen lak na crnoj boji, dobijem grcheve u crevima. :( Al na belom to nije toliko primetno. :D

Slazem se za sivu, odlichan kompromis, i ide lepo uz koji carbonski deo. ;)

Link to comment
Share on other sites

[puke]

 

Ajde ajde, kad stoji znak bembare ili Mercedesa sve je prihvatljivo. ;)

 

 

nisam gadjao pranje

 

vec su mi dosadna kola bele boje, pre svega jer mi lice na firmin auto koji su uzeli stock boju jer im nije bitna i da ustede 400e

 

Slazem se!

Link to comment
Share on other sites

Interesantno je koliko boje kola zavise od trzista, ja sam bio fasciniran u Koreji, postoje iskljucivo tri boje automobila - bela, crna, siva (srebrna). Ako je neko bas bas ekstravagantan onda uzme crveni, ali to je tipa jedan u 100. Druge boje apsolutno ne postoje :)

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...