Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

1 hour ago, Silencer said:

Ko zna mozda im je upala sekira u med ? :)

WoW je u novembru 2004 imao samo 250k igraca. U Decembru 2005  - 5.6 miliona.

to ti kazem - mnogo je to nesto velika cifra, mozda podrazumeva i neke pakete, bandlove, ako tako necega uopste ima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, shkabo said:

Ubacice oni jos kozmetike :) Samo je pitanje vremena 

i dalje mi je trip to sa kozmetikom, u igri se jedva izvaljuje jer je sve brzo, pa ima smisla samo kod postavke pobednika i play of the game. sad, ako znači ljudima tada, onda kul :)

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, SerbCommando said:

Jos je igra FPS, pa i ne mozes da vidis sebe kako si obucen dok tamanis protivnike. Mada mislim da ce ljudi to kupovati po navici, cisto zbog osecaja, vecina i ne razmislja toliko "duboko".

upravo to

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SerbCommando said:

Jos je igra FPS, pa i ne mozes da vidis sebe kako si obucen dok tamanis protivnike. Mada mislim da ce ljudi to kupovati po navici, cisto zbog osecaja, vecina i ne razmislja toliko "duboko".

Vidiš sebe kad radiš taunt ili ako si Reinhardt, a i poenta je drugi da te vide kad ih ubiješ :)

TF2 je isto napravio čudo sa kozmetikom.

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Meni hots okej, jedini mi problem u redizajniranoj HL kada prikazuju samo 3d profile (dok je prepick), brate onaj dijabov skin kao neka riba, gledam sta je ovo jbt... Neki veliki murky. Ali srecom pise kad prevuces misem preko.

Medjutim u igri nikada nisam imao problem. Da ne kenjam sada, ali bukvalno po hodu prepoznas koji je ko heroj :) Pre nego sto uopste skontas koji skin ima.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SerbCommando said:

Meni hots okej, jedini mi problem u redizajniranoj HL kada prikazuju samo 3d profile (dok je prepick), brate onaj dijabov skin kao neka riba, gledam sta je ovo jbt... Neki veliki murky. Ali srecom pise kad prevuces misem preko.

Medjutim u igri nikada nisam imao problem. Da ne kenjam sada, ali bukvalno po hodu prepoznas koji je ko heroj :) Pre nego sto uopste skontas koji skin ima.

možda vi iskusni! oni heroji što imaju i različit vizual na magijama su totalno neprepoznatljivi, posebno ako igraju dva slična u istom timu.

Link to comment
Share on other sites

ah, ladno nisam snimio taj detalj :))

btw, malopre sam bio play of the game sa symetrom, kako on to bira voleo bih da znam - turreti moji ubili gendžija i onda sam otišao da postavim teleport i kad je krenuo fade to black moji turreti ubili još nekog lika - wtfovao sam kao i cela ekipa :))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Invader said:

Moguce da je ukljucio ulti pa je zato play of the game, obicno kad nekoga kill cim ukljuci ulti se boduje visoke za potg : )

moguce da si u pravu.

 

6 hours ago, Coyote said:

Ja se pravim da sam sve izvalio tamo :D Iako samo znam WuDua, tebe i shkabo-a :D

Daj snimak ONOG play of the game :))

 

6 hours ago, Mitch said:

pozdrav za rur ekipu! :) 

 

lepo smo se pucali..

Jel ima neki nacin (ne znam sto tebe citiram doduse) da se vidi ko je sa kim u group bez da se ulazi u partiju? Lakse bi mi bilo da znam koga da zovem u tim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...