Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Kako vam se svidja ?

Ja nisam nesto stigao puno da igram ali ono malo sto sam ugrabio za open betu meni je bas simpaticno, najvise zato sto me na neki nacin podseca na Team Fortress 2, a cekao sam dugo neku igru koja bi licila na nju i da je mozda cak i nadmasi

Probao sam par klasa i nije lose uopste, zanimljivo je

mada opet ima onih debilizma gde svi uzimaju onog sa lukom i strelom, pa svi snajpere, pa svi nekog tenka... 

Sacekacu malo da vidim rivjuove pa mozda uzmem posle 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduševljen, tačno šta je Dule_smor prepisao :)

Po meni, najbolji segmenti iz dote i TF u jednoj igri, bez dosadnih elemenata.

Partije su kratke i slatke, i istinski zabavne.

Plus sto izgleda fenomenalno, nemam zamerki.

Jedino da paze na balans heroja.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Malo me je smorilo posle dva dana :( Juce sam posle nekoliko partuja izasao i onda odigrao 2 partije cs-a da me suterska zelja mine.

@Lucky: nije tacno, igrao sam ljudima koji pikaju mesecima u beti i kazu da sam odlican! Dobro, mozda ne odlican...

Nemam pojma, meni je Hanzo korisniji "brat", svaki ability je zlata vredan i više je timski orijentisan nego Gendži koji je soler i lako ga "isključuješ" iz priče.

Kako vam se svidja ?

Ja nisam nesto stigao puno da igram ali ono malo sto sam ugrabio za open betu meni je bas simpaticno, najvise zato sto me na neki nacin podseca na Team Fortress 2, a cekao sam dugo neku igru koja bi licila na nju i da je mozda cak i nadmasi

Probao sam par klasa i nije lose uopste, zanimljivo je

mada opet ima onih debilizma gde svi uzimaju onog sa lukom i strelom, pa svi snajpere, pa svi nekog tenka... 

Sacekacu malo da vidim rivjuove pa mozda uzmem posle 

Blizz - ima da balansiraju igru do smrti, pa će svakim patchom po jedan lik da bude OP :)

Link to comment
Share on other sites

Kako to mislite cudan osecaj dok pucate iz oruzja? Nisam u gradu vec nekoliko dana, nisam imao prilike da probam betu, a zagrejan sam jos od kad su je najavili krajem 2014. :) Cekao sam na ovaj (pod)zanr godinama, nemojte sada da mi rusite sneska :)

btw. Mislim da bi ovu temu trebalo prebaciti u multiplayer FPS deo foruma.

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Partija 5x Soldier: 76, 1x Mercy :))
Ok je igra, ali ima nekih stvari koje bi trebalo da isprave, npr: jos nekoliko heroja, da ne mogu isti heroji da se pikuju isl.

 

Ne bi me cudilo da bude neki takav mod kao sto je u TF2 Highlander (9v9, svi razliciti likovi). ALI u TF2 imas kompetitivno igranje 6na6 gde je 2x Soldier, 2x Scout i po jedan Medic i Demoman kao idealan setup, ne bi bilo dobro ako se ogranicava na jedan heroj - jedan igrac (a i pobice se bre ljudi)

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Nisam ovako uzbuđen bio od izlaska dote 2. Kad će 24ti već jedared

a star citizen? :))

tako što je u pitanju samo crtani? :)

ovaj sajlensio pravi fanboi :)

Kad je Blizzard u pitanju da ;) Jebiga realno ovaj picture :)

6953.jpg

ok ok :)

Link to comment
Share on other sites

Pa kao trejler za starcraft, pokidan, kao da nije igrica, ali svaka scena je hard core klise, bukvalno svaka izgovorena recenica je holivudski one-liner, sa sve onom epic zavrsnicom kada se scene redjaju jedna za drugom :):)

 

Ali opet sam ga odgledao jedno dvaes puta :):)

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...