Jump to content

Oracle VM VirtualBox


Nikolasi

Recommended Posts

Imam problem sa Oracle VM VirtualBox.Racunar mi se zarazio sa virusom i zatim sam instalirao Avast kako bih ga ocistio,prvo sam pretrazio u windows modu i kada se skeniranje zavrsilo isao sam da Fix zarazene datoteke i onda mi je pitalo da retartujem komp kako bi antivirus pretrazio i u modu koji prethodi windows radno okruzenje,moze se reci kao neki konzolni mod,ali ovaj put sam isao na delete sve zrazene fajlove koje je pronasao..posle toga sam pokusao da upalim VM i kada sam isao da start windows sa VM izbacilo je neku gresku,odlucio sam da izbrisem sve sisteme sa VM i da ponovo instaliram medutim ponovo se javila greska,zatim sam pokusao da reinstaliram VM i da podignem sisteme ali kada kreiram op i idem start dobijem ovo:

 

cnZGNEr.jpg

 

 

I to stoji dok kod ga ne iskljucim iz task bar prosesa,

 

Boot za disk je u redu podesen u windowsu kao i virtualizacija procesora.

 

Na racunaru imam dosta programa instalirano,tako da bi reinstalacija sistema trajala zajedno sa instalacijom programa 3 dana.

 

Ako neko ima resenje kako ovo mogu da resim bio bi veoma zahvalan.

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Racunar mi se zarazio sa virusom i zatim sam instalirao Avast 

 

Tu je problem, trebalo je u stvari:

 

 

instalirao sam Avast i zatim racunar mi se nije zarazio sa virusom

Instaliraj Spybota ili Malwarebytes, skeniraj sa tim, sekiniraj full sa avastom, tek onda ako nema ništa, bavi se time. Aninstaliraj sa Revo Uninstalerom na Advanced VM pa probaj ponovo.

 

Ako to ne radi, idi na Ninite, štikliraj šta ti treba, skini i lagano reinstaliraj sve :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...