Jump to content

Garancija kod Telenora


sekira

Recommended Posts

Za dva dana ce biti 30 dana od kako sam ostavio telefon u telenoru radi reklamacije. Sta kaze novi zakon o zastiti potrosaca, mogu li ikako da ih naduvam kurcem ako ga ne srede po isteku tih 30 dana?

 

Ima tamo onaj čilijev topic negde, sada bi posle 15 dana trebalo da se nešto dogodi, a kamoli 30.

Link to comment
Share on other sites

Ima tamo onaj čilijev topic negde, sada bi posle 15 dana trebalo da se nešto dogodi, a kamoli 30.

 

pa 30 dana je maks da ti sve završe ako je servis u pitanju, tako da ako mu sutra ne jave da je gotovo, teoretski može da dođe prekosutra i kaže "dajte mi novi telefon" i da ga oni ćutke poslušaju. U praksi, lol.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Za dva dana ce biti 30 dana od kako sam ostavio telefon u telenoru radi reklamacije. Sta kaze novi zakon o zastiti potrosaca, mogu li ikako da ih naduvam kurcem ako ga ne srede po isteku tih 30 dana?

 

Ovi za zastitu potrosaca ne rade apsolutno nista. Ja sam isto imao bitku sa Telenorom obracao se svim mogucim institucijama cak potezao i veze u drzavnoj administraciji al nista nije dalo rezultata jer je Srbija jebena rupetina od drzave gde je gradjanin sveden na nizi status nego rob u Rimu u periodu republike. Drzava ne stiti uopste gradjane protiv ovih pljackaskih firmi. Da ima pravde drknuli bi im tuzbu od par miliona pa bi se onda doveli u red al kad su svi na platnim spiskovima potkupljeni telefonima od 300 evra sta da ocekujete.

Izvinjavam se za RANT ali popizdeo sam sad kad sam se setio....

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...