Jump to content

pričajte


Recommended Posts

pre par meseci mi se nije svidelo ni pod tim okolnostima, mozda se samo tako zadesilo, ali vajat mi je bio  jedno od omiljenih mesta u gradu u periodu dok sam ziveo u blizini, i ljudi ga uvek hvale u odnosu na konkurenciju. sto se tice picerija, ljudi su na forumu jos pre preporucivali kli-kli prvenstveno zbog niske cene pa sam probao. sve je korektno sem sto je pica izuzetno mala i potrebno je najmanje 2 parceta da te zasite.

edit: od svih tih fastfudova meni je najprecenjeniji sis na nbg-u.  prave meso na plinu koje nema ukus mesa, umotavaju ti sis u one kartone, a ni higijena im nije bas na nivou... kad dolazim u taj bulevar hrane uvek jedem u ponchu ili caribicu.

Caldo>Poncho, imho

.

Link to comment
Share on other sites

Istini za volju, međunarodnu vadiš za 4,5 minuta samo kad vide tvojih 2000-3000 dinara, koliko već sad košta. Sa te strane delimično razumem da neko neće da se cima. Mada sam ja "jedva čekao" da zamenim da bih imao ovu kreditna kartica formata u odnosu na ono blokče od pre.

 

istini za volju 2, te međunarodne su sa 50/50 posto šanse da ti prihvate ili traže onu "pravu" vozačku.

Link to comment
Share on other sites

uspeo je u životu, gz

 

Колико год се не слагао са њим, лик је престао да прди по интернету, дигао своју гузицу из фотеље и кренуо да се бори за свој циљ.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...