Jump to content

VIPmobile - reklamacija na račun


pirun

Recommended Posts

Da li je neko imao iskustva sa reklamacijama na račun za mob. ? 

Poslednji račun koji je obuhvatao razgovor u romingu mi je bio začudjujuće visok, i rekoh ajde da proverim, mada se nikad nisam time bavio.

Ispostavilo se da su  bukvalno svaki poziv produžili do 2 do 7-8 sekundi. Primera radi:

 

Zabeleženo u telefonu:

 

2d85low.jpg

 

 

Na računu :

 

2u45v6b.jpg

 

Razlike su toliko random, da je prosto nemoguće da postoji neki njihov patern za zaokruživanje poziva. Ovo je prosto čist lopovluk.

 

Ima li poente reklamirati ovo ili bi to bila borba sa vetrenjačama ?

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Ja u poslednje vreme cujem prepuno prica oko vip racuna :(

Sestra se redovno bori sa njima, na telefonu joj pise da joj je racun np 1500 dok joj na uplatnici napisu 2300 i onda kada ode kod njih u poslovnicu desi se da su nesto pobrkali, kapiram da su u fazonu ako prodje proslo je...

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ovo nije frka, tj da se zaokružuje sve to na minut, tako da dve sekunde gore dole u okviru istog minuta ne menjaju ništa. Opet, nisam siguran, na Telekomu sam gde je obračunski tako postavljeno

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pise kod njih na sajtu http://www.vipmobile.rs/privatni/dodatne-usluge/roming-i-medjunarodni-pozivi/cene-roming-usluga.18.html

 

 

Sve cene su prikazane u dinarima sa PDV-om. Tarifiranje razgovora za postpaid korisnike koji su potpisali ugovor od 26.03.2014. je 90/60s za odlazne pozive a po sekundi za dolazne pozive. Za prepaid korisnike cena odlaznih poziva se tarifira po minutu, a cena dolaznih poziva se tarifira po sekundi.

 

E sad prema onome sto tamo stoji na sajtu i ovome sto si zaokruzio na racunu deluje kao da si zvao stavku dva iz cenovnika, tj da si iz Evrope zvao Srbiju, 2 minuta po 127,12 je 254,24, koliko tebi i pise na racunu. Kao da su ti jos i oprostili tih 24 sekunde [:)]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...