Jump to content

Таблет


brue

Recommended Posts

Пошто ми хитно треба, отприлике да купим или поручим данас/сутра, који бисте би ми таблет препоручили за до 20.000 РСД?

 

Сурфовање, гледање филмова, евентуално онај Splashtop, не треба ми "буквално" играње игара директ на њему, већ дакле неко уобичајеније неиграчко коришћење. И да, батерија да држи макар у току дана... без претеривања у израбљивању.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gigatronshop.com/tablet_pc/asus_memo_pad_7_red_-_me176cx-1c029a-36687 - ima doduse i u drugim bojama :)

 

Iz Asus-a tvrde da je taj procesor brzi od onoga u Nexusu 7, nisam probao, ali je sam tablet i vise nego simpatican za te pare, pogotovu ako neces da juris polovne. Nexus 7 doduse bolji ekran i vecu rezoluciju, ali za te pare mislim da je ovaj i vise nego dobar. Edit: I da, ako ti je to bitno na njemu je 4.4.2 Android, doduse sa Asus skinom. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Još jedna preporuka za N7. Imam ga skoro godinu i po dana. U poslednje vreme ga slabije koristim, tako da ne mogu precizno da ti kažem za bateriju, ali uz umereno korišćenje i mobilni net izdrži tokom dana..

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

N7 jeste najbolji izbor, ja imam jedan gajbi, ali je skuplji. Ovi Memo padovi su se pokazali solidnim u prethondoj generaciji koju jesam korisio, ovu novu nisam koristio ali su mi ga nahvalili, a u krajnjoj instanci oni prave i N7 :) Jedina velika razlika je u ekranu u odnosu na N7 2013, ali je zato i razlika u ceni. Mislim da su na benchu skoro uradili review ovog bas modela pa mozes da pogledas. Za ovaj Lenovo nemam pojma kakav je, na papiru deluje ok, jedino sto mi deluje da je Asus aktuelniji model u smislu novijeg OS-a i mozda nekih funkcija. Ostale Prestigio, Archos, Acer i sl bih ja zaobisao u sirokom luku. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo Lenovo A7-50 i super je (završna obrada, ekran, odzivnost, trajanje baterije), a što se tiče softverske podrške, out of box stiže sa 4.2 ali je dostupan apdejt na 4.4.2 (što sam uradio odmah po kupovini, sve prošlo bez problema).

Prvobitno sam ganjao Asus MediaPad HD7 ali ga nema više, mada nije šteta, i ovo je ispala super varijanta. Tako da sve pohwale i preporuka (mrzi me da gledam specifikacije, kontam da A7-40 nije mnogo daleko).

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo Lenovo A7-50 i super je (završna obrada, ekran, odzivnost, trajanje baterije), a što se tiče softverske podrške, out of box stiže sa 4.2 ali je dostupan apdejt na 4.4.2 (što sam uradio odmah po kupovini, sve prošlo bez problema).

Prvobitno sam ganjao Asus MediaPad HD7 ali ga nema više, mada nije šteta, i ovo je ispala super varijanta. Tako da sve pohwale i preporuka (mrzi me da gledam specifikacije, kontam da A7-40 nije mnogo daleko).

 

A7-50 ima bolji procesor (quad core A9 umesto A7), a onda mu cena dodje skoro isto kao i Asus, a ovi tvrde da je taj Intel Atom koji je u Asusu sad neka mnogo kul varijanta. 

 

па ништа, онда то је то

само, у чему је фора са 3 иста са том ознаком, а онда после 176cx иде 1а, 1б, 1ц...=//)&&%

 

Kako u cemu? Pa u boji [:D] ME176CX je sve sto od oznake treba da te zanima jer to definise model, procesor i sl. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...