Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

https://www.b92.net/tehnopolis/vesti/novi-avatar-pokvario-bioskope-2263015

Quote

Novi Avatar pokvario bioskope

Nastavak Avatara iz 2009. godine je u japanskim bioskopima izazvao neobične tehničke probleme.

Jedan od bioskopa, koji se nalazi u centralnom Japanu, bio je primoran da smanji prikaz sa 48 fps (frejmova/sličica u sekundi) na 24 fps, prema pisanju Bloomberga.

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, G!!! said:

pa moze jos jedan ex machina zaplet, nija ga bilo skoro 🙂

realno nije loš taj film. šta se inače snima, dobar je.

15 hours ago, Jose Jimenez said:

Naleteh slučajno na neku Avatar triviju - ispostavilo se da Kameron paralelno snima Avatar 2, 3 i 4.

Inače novi film uzeo 450m za 10 dana.

svako sa kim sam pričao je rekao da je nepotrebno dugačak i da u centralnom delu ima jedno 1,5h bez radnje i potrebe. 

ne planiram u bioskopu da gledam jer ne mogu da sedim 3,5h pa ću sačekati neki fini rip da pogledam lepo kod kuće i pravim pauzu kad god poželim 🙂

13 hours ago, manson said:

ni japanci nisu što su nekad bili, što se tiče tehnike!

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Jose Jimenez said:

Naleteh slučajno na neku Avatar triviju - ispostavilo se da Kameron paralelno snima Avatar 2, 3 i 4.

Inače novi film uzeo 450m za 10 dana.

cini mi se da se dobro secam da mu je to bio plan cim je izasao prvi deo

zapravo sam mislio da je odlepio u tom momentu, ali eto valjda ce izgurati posle toliko godina

lotr extras, kada pitaju pitera dzeksona kako se oseca sto po prvi put u istoriji snima 3 dela odjednom - sad shvatam zasto to niko do sada nije uradio, a on ono poluraspad nema pojma gde bije podocnjaci frizura lol

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakvo li je to čišćenje snega bilo pojma nemam:

Quote

 

Глумац Џереми Ренер тешко је повређен у несрећи која се догодила док је чистио снег током викенда.

Ренер је у критичном, али стабилном стању и у болницу је превезен хеликоптером, преносе медији.

„Потврђујемо да је Џереми у критичном, али стабилном стању и да има повреде које је задобио након што је имао незгоду док је чистио снег", рекао је глумчев представник за медије за Холивуд рипортер.

„Породица је с њим, и има сву могућу негу", додао је представник за медије, не наводећи детаље случаја када се повреда догодила.

Ренер, који је глумио Клинта Бартона/Хoкaја у више Марвелових филмова, тренутно глуми Мајка Мекласкија у остварењу Mayor of Kingstown.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mohr said:

Odlican glumac, valjda ce se izvuci, pa verovatno je pao sa neke velike visine ili je na njega nesto palo...

ma vidiš da kaže tokom čišćenja snega, deluje kao da je koristio neki onu onu "čistilicu" pa ga je pregazila ili je odatle pao... čudi me da ovi neki gossip sajtovi već nisu objavili sve detalje i slike.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mohr said:

Pa pise ti na samom pocetku, ocito nije samo noga u pitanju: Glumac Džeremi Rener je podvrgnut operaciji nakon što je zadobio povredu grudnog koša i ortopedske povrede u nesreći u nedelju, i dalje je "u kritičnom stanju", kako je rekao menadžer glumca.

da, u pravu si ... pa brate šta mu se desilo ono napio se pa lego u sneg pa ga pregazila čištačica snega... pomalo zvuči kao darvinova nagrada scenario.

Link to comment
Share on other sites

desava se to sa tim masinama ne bas retko

kod nas npr imaju one male freze, koje su teske i jake, neunistive,  ali bukvalno, i sad ta nezgrapna masina kojom je jako tesko upravljati i po ravnom, je projektovana da ima rucicu da prebacis u rikverc, e pa masa ljudi je bivala samlevena u svojoj basti jer su ubacivali u rikverc frezu, onda zapnu na nesto sapletu se i THE END kao iz tresh horora. Odatle je nepisano pravilo bilo da prvo sto se uradi kada kupis frezu, odvalis rucicu za rikverc ... mislim da sam bas slicnu situaciju procitao negde kod nas pre par godina 

 

slicna wtf situacija kao sa Antonom Yelchinim, kojeg je zgnjecio auto dok je zakljucavao kapiju ili tako nesto - od tog momenta se strecam svaki dan jer imam takvu situaciju kada zakljucavam firmu, blagi pad na dole, i ja naguzen zakljucavam kapiju dok auto pod rucnom radi lol I sve je to bilo manjevise ok, dok je bila klasicna rucna pa je navuces na poslednji zub, ove elektricne su mi nepouzdane, ha! eto trivia niotkuda

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

slicna wtf situacija kao sa Antonom Yelchinim, kojeg je zgnjecio auto dok je zakljucavao kapiju ili tako nesto - od tog momenta se strecam svaki dan jer imam takvu situaciju kada zakljucavam firmu, blagi pad na dole, i ja naguzen zakljucavam kapiju dok auto pod rucnom radi lol I sve je to bilo manjevise ok, dok je bila klasicna rucna pa je navuces na poslednji zub, ove elektricne su mi nepouzdane, ha! eto trivia niotkuda

bukvalno sličnu situaciju imao kolega sad posle praznika, parkirao Tojotu svoju na uzbrdici i ona krenula na nazad on nije izvalio i naleti na njega i ženu - s tim što je srećom bio dosta blizu pa nije uhvatila zamah, ali ono dobrano ih je potkačila.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Спилбергова прича о одрастању освојила је Златне глобусе за најбољу драму и режију, па тако култни редитељ сада у својој витрини има чак девет Златних глобуса.

Мрачна комедија The Banshees of Inisherin однела је главне награде у категорији најбоље комедије или мјузикла, сценарија, а ирски глумац Колин Фарел освојио је Златни глобус за најбољег глумца у комедији.

Мишел Јео и Ке Хуј Куан освојиле су Златне глобусе у категоријама најбоље глумице и најбоље споредне глумице за улоге у остварењу Everything Everywhere All at Once, док су Остину Батлеру (Елвис) и Кејт Бланчет (Тар) припали Златни глобуси за најбоље глумачке улоге у категорији драма.

Што се телевизије тиче, Кућа змаја проглашена је најбољом серијом, а Златни глобус подигао је извршни продуцент Рајан Кондал.

Холивудски великан Кевин Костнер није био присутан да прими награду за најбољег глумца у серији Јелоустоун, док је Квинта Брунсон подигла Златни глобус за Abbott Elementary која је проглашена најбољу комедију у категорији серија.

 

Ali house of dragon :))

Moram doduše da pogledam šta je ovaj Abbott Elementary, nisam ni čuo za seriju do sad, a vidim da ima i dobru ocenu na IMDB - 8.2

Link to comment
Share on other sites

https://www.eurogamer.net/john-carpenter-suggests-dead-space-movie-in-development

Quote

Legendary film director John Carpenter has suggested that a Dead Space movie project is currently in development.

The Halloween helmer has previously spoken of his interest in making a Dead Space film - and has now said that a project to get the survival horror franchise on the big screen is now in progress, albeit not with him attached.

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...