Jump to content

El ima neko kamericu GoPro Hero na zajam za sutra (cetvrtak) ?


Recommended Posts

mislim, akcija kao akcija je super, podrzavam svako zezanje, sport, beg od ucmalog smora, ali ne podrzavam ovakava iziviljavanja. I onda kad nesto ovde ne valja, buhuhu, srbija, ne postuju se prava, srbistan, ovo ono, a ekipa koja najvise kuka na stanje u drustvu (smem se kladiti da je 1 na 1 preslikana ekipa koja je ucestvovala u ovom super dogadjaju - stvarno mislim da je super - )upravo radi ono za sta bi u tim super kul drzavama verovatno bila kaznjena.

 

Sta da si roknuo neku babu? Jel ona prljavi hobits koji treba da umre? Sta da te je pokupio neki vozac? Jel bi onda isli komentari kako pijani srbistanski vozaci/bosanske kamiondzije/zli vozaci zujalica kinje posten svet?

može lock

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Niggeru, el si svestan da si okačio snimak na kojem imaš višestruke prekršaje u saobraćaju (prolazak na crveno, nepropuštanje pešaka na pešačkom, nepropuštanje pešaka na crvenom, prelazak preko pune linije, vožnja u suprotnom smeru, izazivanje opasnosti, konzumiranje alkohola u vožnji, ihaj), gde ni jednom panduru sa mesec dana staža neće biti problem da vas identifikuju (nije da ste krili event). Skidaj to sranje dok ne osvaneš na naslovnoj strani Kurira/Blica... Uzmi igraj GTA ko sav normalan svet (možeš čak i bajs da voziš, as of GTA SA, radi i na starijim mašinama, provereno).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hahaahhaa, ljudi oladite jbt.... prvo ALLEYCAT nije voznja tricikala u krugu vrtica,

a posto je takav koncept, OFFC da nije dozvoljen niti legalan. DALJE, svi ucesnici

voze samo i iskljucivo NA SOPSTVENU ODGOVORNOST. Trece, internet je KRCAT

alleycat filmovima naspram kojih je ovo nase VOZNJA TROTINETA U PARKU, da vas nije

jebeno mrzeli da cekirate malo po YT ne bi ni srali i moralisali ovoliko ovde jbt.....

I smeshno je da mi objasnjavate da je prolazak na crveno kaznjiv, naravno da jeste,

kao sto je kaznjivo i posedovanje i konzumacija psihoaktivnih supstanci pa ih i dalje radite....

....naravno da je ovo IZUZETNO OPASNO, bas kao sto je opasno da cirkate i vozite

a opasno je i da Spu skace padobranom, jer pobogu ako se isti e otvori pasce nekoj babi

na glavu, a ta baba nije prljavi hobits nego bla bla bla.......

Sve mi je jasno, drago mi je sto medju nama ima toliko moralnih gromada i drago mi je

sto brinete o public safety. Race je inace zavrsen bez ijednog incidenta i povredjenih

a nagrada je bila gajba piva ili tako nesto...
Danas se igra i Bike Polo tako da pazite da se ne zateknete na keju kod Kule Nebojsha

oko 19h da vam zalutala loptica za bike polo ne otkine vugla jbg.........

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 19

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

spu je otisao u grcku biciklom a sigurno je napravio manje prekrsaja od tebe :D

 

LET THAT SINK IN

 

I ja sam poceo da prolazim na crveno, ali polako i kada se rascisti raskrsnica ... iz prostog razloga što je bezbednije da kreneš pre svih nego da se se guraš sa 10 automobila kroz raskrsnicu

 

mislim, akcija kao akcija je super, podrzavam svako zezanje, sport, beg od ucmalog smora, ali ne podrzavam ovakava iziviljavanja. I onda kad nesto ovde ne valja, buhuhu, srbija, ne postuju se prava, srbistan, ovo ono, a ekipa koja najvise kuka na stanje u drustvu (smem se kladiti da je 1 na 1 preslikana ekipa koja je ucestvovala u ovom super dogadjaju - stvarno mislim da je super - )upravo radi ono za sta bi u tim super kul drzavama verovatno bila kaznjena.

 

Sta da si roknuo neku babu? Jel ona prljavi hobits koji treba da umre? Sta da te je pokupio neki vozac? Jel bi onda isli komentari kako pijani srbistanski vozaci/bosanske kamiondzije/zli vozaci zujalica kinje posten svet?

 

+1

sve kul al stvarno ovo divljanje kroz pešake na kališu i u knezu mi je jedan veliki no-no

pogotovo recimo na 0:39, gde ima dece

  • Upvote (+1) 1

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

PS. pre nego se odjavim odavde, evo link cisto da ne bude da izmisljam,

OVO se zove izikovati bez mozga, za razliku od njih moj bajs ima hidraulicne

disk kochnice, ko je vozio tako nesto zna o cemu pricham i koji stepen

sigurnosti obezbedjuju iste...

 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

nadam se sledeci put kada ti neko zalepi pesnaju u glavu jer si mu zgazio klinca, da ces biti u fazonu heh jebigaaa!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Нигеру није ти двоје људи скренуло пажњу већ сви који су погледали клип :) Понашате се као да други људи не постоје :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

 

a opasno je i da Spu skace padobranom, jer pobogu ako se isti e otvori pasce nekoj babi

na glavu, a ta baba nije prljavi hobits nego bla bla bla.......

 

 

ali spu ne skace iznad grada padobranom

 

Osećam se prozvanim!!! :)

I da skačem iznad grada padobranom, ili pijan vozio ili šta već, ne bi kačio to na youtube ili puštao u javnost

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

hahaahhaa, ljudi oladite jbt.... prvo ALLEYCAT nije voznja tricikala u krugu vrtica,

a posto je takav koncept, OFFC da nije dozvoljen niti legalan. DALJE, svi ucesnici

voze samo i iskljucivo NA SOPSTVENU ODGOVORNOST. Trece, internet je KRCAT

alleycat filmovima naspram kojih je ovo nase VOZNJA TROTINETA U PARKU, da vas nije

jebeno mrzeli da cekirate malo po YT ne bi ni srali i moralisali ovoliko ovde jbt.....

I smeshno je da mi objasnjavate da je prolazak na crveno kaznjiv, naravno da jeste,

kao sto je kaznjivo i posedovanje i konzumacija psihoaktivnih supstanci pa ih i dalje radite....

....naravno da je ovo IZUZETNO OPASNO, bas kao sto je opasno da cirkate i vozite

a opasno je i da Spu skace padobranom, jer pobogu ako se isti e otvori pasce nekoj babi

na glavu, a ta baba nije prljavi hobits nego bla bla bla.......

Sve mi je jasno, drago mi je sto medju nama ima toliko moralnih gromada i drago mi je

sto brinete o public safety. Race je inace zavrsen bez ijednog incidenta i povredjenih

a nagrada je bila gajba piva ili tako nesto...

Danas se igra i Bike Polo tako da pazite da se ne zateknete na keju kod Kule Nebojsha

oko 19h da vam zalutala loptica za bike polo ne otkine vugla jbg.........

Ljudi koji se drogiraju sjebavaju sebe ili eventualno bliznje koji su imali neki uticaj na to.

Spu sam sebe ugrozava nebezbednim skakanjem :P

Ti si ugrozavao druge ljude ili su to samo hobitsi ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

OVO se zove izikovati bez mozga, za razliku od njih moj bajs ima hidraulicne

disk kochnice, ko je vozio tako nesto zna o cemu pricham i koji stepen

sigurnosti obezbedjuju iste...

 

Ono vozim hidraulicne disk kocnice fazon deset godina i znam sta mogu da zaustave, a sta ne :) Kapiram tvoju logiku da imas kocnicu za razliku od ovih koji voze fixie u NYC, ali si i sam naveo da su u ovom vasem sranju u BG vozili fixie, tj da je jedan i pobedio, sto znaci da je i medju vama bilo istih bolida, samo nisi ti bas u toj najjacoj kategoriji :) A i ono razlika je na nivou - ti si okacio klip gde vozis 200 km/h po autoputu, ali eto ima likova koji voze i 300 pa je ovo tvoje kul. Realno moze da se dobrano izgine i s jednim i s drugim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

PS. pre nego se odjavim odavde, evo link cisto da ne bude da izmisljam,

OVO se zove izikovati bez mozga, za razliku od njih moj bajs ima hidraulicne

disk kochnice, ko je vozio tako nesto zna o cemu pricham i koji stepen

sigurnosti obezbedjuju iste...

 

 

koja logika, evo vam klip pogledajte većeg debila od mene

odlepio si

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od ovih 5:55 pa sve do spusta niz francusku je stvarno nepotrebno... prolasci kroz knez mi verovatno deluju mnogo neizvesnije zbog gopro-a i kako je postavljen, al svejedno prolazak na crveno po sred ulice i peskackog izmedju ljudi nema nikakve poente. jedino je muzika legit! :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

uklonjen, reuploadovacu cim se zavrsi rendering, ovaj je sada full hd 30fps.....
a ovaj ceo topic se brishe zbog previse offtopika i trolovanja jbg. btw, ja sam

ludak koji mahnita po BGu, to nije lepo, izvinjenje svima, pozz.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to da topik ostane kao testament.

 

Pa sledeci put probaj da razmislis o necemu pre nego to i uradis. Bilo to prepadanje dece i baba biciklom, vozenje 140 seoskom magistralom ili kacenje toga na forum koji osvedoceno to ne odobrava. Pa ako tebe to zaista lozi, nadji druge samozive daredevile koji ce to odobravati i njima pokazuj.


A ako si zaista u fazonu, povedi te "townie-je" na biciklisticku downhill stazu u kosutnjaku sa jumpovima dugackim preko 10 metara da vidimo koliki su daredevili zapravo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Posto si LICEMERCHINA, nemas pravo da mi sudish.  Posto ne kapiras RAZLIKU u kategorijama pedalanja

necu te udostojiti objasnjenja. Sto se topika tiche, moze da ostane kao TESTAMENT ljudskoj malodusnosti

i laznom moralu kao i mojoj nesmotrenosti, offc...... sve dok se ne pojavi neki novi post na koji cete se sjatiti

da cedite pishice...

  • Downvote (-1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ali matori stvarno ovaj klip je oda debilnoj voznji, zasto ne mozes da prihvatis da nije korektno voziti onako po naseljenom gradu i to centru? Mozes povrediti nekoga, pa sta je tu kul?

 

I sada opet ides kako smo svi mi zli govnari koji se sjate da silje kurac o tebe, a stvarno nije tako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jbt Mohi, sam odgovaras na svoja pitanja, cak i u poslednjem postu evo..... Da ti razjasnjavam mogu,

uzivo negde kad budemo na bleji, ovde svakako ne jer mi se sere od svega vec.....
Ne namecem vam svoje stavove, ali taj "druze, nismo mi takav forum" novi fazon odjednom.... mislim, nigguh please,
nisam clan od juche i znam dobro sta sam sve imao prilike da procitam ovde za poslednjih 14 godina....


@ Igor:   Ti extremisto cuti, ti si mogao da se okliznesh o zelenu mahovinu na onom vodopadu i.... ma necu ni da pomislim !!!    [^]  

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...