Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

18 minutes ago, Zwerko said:

Ja sam shvatio da nije problem što su ih izvadili, to moguće i da jeste standardna procedura, ali je problem što su ih ugrađivali u druge ljude a trebalo je da ugrađuju nove 🙂 

Šta rade onda sa tim koje izvade ako ugradjuju nove? Kako bre mogu da uzmu nešto što je moje vlasništvo? Jedino ako možda nisu isplaćene sve rate, pa plene po nalogu izvršitelja 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da sam shvatio pitanje - njima se plaća da ugrađuju nove pejsmejkere u nove pacijente. A oni uzmu polovan iz pacijenta koji je umro, ugrade njega u drugog pacijenta, a ovaj nov prodaju za keš ili nešto i onda tu zarade na tome. Suština je da su ti pejsmejkeri pravljeni da jako dugo traju jer je operacija instalacije komplikovana tako da verovatno ovome neće biti ništa ni sa polovnim. Plus što ne može sad pacijent sam da se buni da su mu ugradili polovan jer ne zna šta mu je ubačeno, mislim da to treba neka specijalna oprema da se proveri serijski broj i sl. 

15 minutes ago, manson said:

Kako bre mogu da uzmu nešto što je moje vlasništvo?

Pa to se zove krađa 🙂 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

Полован бубрег може.
Полован пејсмејкер не може.

 

😞 

Ne može kad si platio nov.

Možda ima i da se kupi polovan. Mislim da bi onda bilo u redu :DDDD

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pratim ovo već neko vreme ali nikako da okačim.

SAMO U SRBIJI!

Quote

 

Директор предузећа "Ренфе", које је задужено за железнички саобраћај у Шпанији, поднео је оставку пошто су за 258 милиона евра купљени возови који су превелики за тунеле на прузи између Астуријаса и Кантабрије.

Планови за модернизацију железничког саобраћаја на северу Шпаније објављени су пре три године, али је крајем јануара откривено да су за 258 милиона евра купљени возови који су прешироки за тунеле на пругама у Астуријасу и Кантабрији, преноси Гардијан.

 

 

Link to comment
Share on other sites

hahah

Quote

Недавно је против младића из Мионице, који је поседовао цветове конопље у теглици, коју је купио у трафици и за то добио фискални рачун, поднет оптужни предлог. Токсиколошким вештачењем је утврђено да цветови имају већи удео психоактивне супстанце од дозвољеног.

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

siguran sam da ni kod nas nije puno bolje:

Quote

 

ANKETE provedene u zadnjih desetak godina otkrile su da hrvatski građani peru zube u prosjeku jednom u pet dana umjesto dva puta dnevno, koliko preporučuju stručnjaci.

Kako upozoravaju autori Strateškog plana promicanja i zaštite oralnog zdravlja 2015.-2017. i sudionici hrvatske kampanje "Ajmo prati zube", svaki četvrti muškarac pere zube samo kada ide zubaru, po glavi stanovnika u prosjeku se potroše dvije i pol paste za zube godišnje, 12-godišnjaci u prosjeku imaju četiri pokvarena zuba, 80% Hrvata boluje od neke parodontne bolesti, 90% ih ima karijes, a 11% nema svojeg stomatologa. Rezultat je da su Hrvati po broju zdravih zuba na dnu EU. Iza nas je samo Bugarska.

 

Quote

 

ИСТРАЖИВАЊЕ рађено у посљедњих десет година показало је да грађани Хрватске перу зубе у просјеку сваких пет дана умјесто два пута дневно, како препоручују стручњаци.

Како су упозорили аутори Стратешког плана за унапређење и заштиту оралног здравља 2015-2017. и учесници хрватске кампање „Оперимо зубе“, сваки четврти мушкарац пере зубе само када оде код зубара, у просеку се годишње по глави становника потроше две и по пасте, дванаестогодишњаци имају просек од четири покварена зуба, 80% Хрвата болује од неких пародонталних болести, 90% њих има каријес, а 11% нема свог зубара. Резултат је да су Хрвати на дну ЕУ по броју здравих зуба. Иза нас је само Бугарска.

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.msn.com/en-gb/news/world/mexican-president-claims-he-has-proof-of-mythical-woodland-elf/ar-AA17XCgH

Quote

Mexico’s president shared what he said was a photo of a mythical woodland elf that he claimed provided evidence of the existence of mischievous Mayan spirits.

The grainy photo, which appears to have been taken at night, shows an indistinct creature in a tree

President Andrés Manuel López Obrador posted a photo to his social media accounts that he claimed showed an “alux” from ancient folklore.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

 

Председник Вучић започиње формирање Народног покрета за државу
Председник Србије Александар Вучић започиње формирање Народног покрета за државу и у наредном периоду ће обићи све делове земље, потврђено је данас Танјугу у Председништву.

Председник Вучић ће, како је речено, затражити подршку народа за одбрану Србије и од суботе, 11. марта, започеће разговоре са становништвом на југу Србије, највероватније у Врању.

 

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...