Jump to content

Targo telekom i Nuba Net


Slađan

Recommended Posts

izgleda da je prodat Targo ili nešto u tom fazonu. Sad mi stiglo uz račun:

Poštovani korisnici,

 

Pozivamo se na pretplatnički odnos za usluge koje Vam pruža privredno društvo Targo Telekom d.o.o.

Ovim putem Vas obaveštavamo da je u skladu sa čl. 438 Zakona o obligacionim odnosima (obaveštenje dužnika
kod  prenosa  potraživanja), Targo  Telekom zaključio Ugovor o ustupanju potraživanja sa privrednim društvom
Nuba Net d.o.o. iz Beograda, matični br. 20634847, PIB 106575199 na osnovu kojeg će sredstva po računima za
mesec jun 2014. i nadalje, umesto Targo Telekomu biti plaćena privrednom društvu Nuba Net d.o.o.

U prilogu ove poruke, dostavljamo Vam uplatnicu sa svim neophodnim podacima za realizaciju
uplate shodno gore navedenom, pa Vas ljubazno molimo da uplatu izvršite prema podacima iz uplatnice.

 

Zahvaljujemo na poverenju,
Vaš Targo Telekom

 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ma stiglo je to i meni, nije prodat, to im je sestrinska firma, a posto je Targo telekom u blokadi za 70 miliona dinara onda tako zaobilaze blokadu... 

 

Edit: Da je bar prodat bila bi izvesnija dalja sudbina :(

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Standardni primer dobacivanja sa nekoliko pravnih lica.

 

Pomislio sam da je nešto tako i NBS je potvrdio - Targo je u blokadi 77 miliona dinara i ima zabranu prenosa od 02.07. i onda da im ne bi taj keš koji uplaćujete od pretplata išao na smanjenje blokade (jer se novac koji legne odmah skida dalje potraživačima) lepo su prebacili da uplate idu na drugu firmu koja je zdrava. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...