Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Verovatno je odmah u fontani skilovao fg a ovi su hteli rune contest ili sta vec. Zavisi sta hoces sa emberom i kakav ti je lane uglavnom je fist dobar za dodge dosta toga ofc ako igraci znaju da izbaiteuju protivnicki spel a i naravno za gank i team fight je fist lvl2 i max chain must have dok je i 2 lvl u guards dovoljno. Al eto neki pro je nekad u nekom klipu isao 4 0 4 build i sad je to nekima dogma za embera xD

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, 3 lvla guarda mi je op na 5 lvlu, skoro niko ne moze da ti skine shield a dmg je nerealan. Ako kontestujes runu lvl1 chains ne radi nikakav dmg, samo da setupuje stun, mada suvise kratko traje. Svaki early game gank je magic oriented, tako da ono ne vidim nikakav problem u fguardu.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne kazem nista protiv flameguarda samo kazem da ima i aktivnija alternativa koja namesta  early killove :D jeste flame guard sve sto si napisao ali opet nije reliable dmg zbog malog radiusa jedino ako imas dovoljno disabla u timu tad je naravno bolje maxovati flame

Edit: a to isto i za runu ako nisu idioti protivnici da ti stoje na glavi celo trajanje guaeda i ako nemas disablove da preklopis uglavnom je onda bolji chain na 1. lvl

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

:D,supportam 2 grka koji nisu u pt btw,5.3 k mmr muted sf koji solira ceo game i retard doom koji takodje dajvuje i gine solo po mapi a game ne moze biti laksi za dobijanje...3 warda na mapi a on mi spamuje we need wards,mislim da bih mu obe ruke slomio irl u tom momentu samo da mi je na dohvat ...25 min bi mi trebalo da se kao core popisam po faci u ovakvom gejmu sa nekim random herojem...5.1 k avg,wp volvo

 

https://www.dotabuff.com/matches/1927840004

Link to comment
Share on other sites

 mislim da izgubim 90% gameova u kojima prepustim moronima off, mid i safe core pick... ne vredi supportovati ljude (tacnije decu) koji nemaju predstavu kako game treba da ide i sta je zapravo svrha njihovog heroja na mapi

Problem je sto tako razmislja jedno 95% komjunitija. Svi su gospodari core pozicija.

Link to comment
Share on other sites

nekako kad čitam ove vaše postove dođe mi da zaigram dotu iznova, da osetim tu atmosferu! :)

ovako sam krenuo hots, ali realno mi je zgodniji jer kraće traju mečevi, ali to nerviranje kad sat vremena neko igra kao retard a ne samo 15 minuta jeste neprocenjivo iskustvo!

Link to comment
Share on other sites

sledeci game,4 russtarda u timu,otimam se sa likom 2 minuta oko chicka a igram mid,ruski ogre koji nema ni profile na steam-u mi zbog 2 claritija reusue chick 24/7,iako je bio ez game,pa s merak sam izgubio on purpose...inace je chick onda otiso offlane(walking)...sta sam im o5 pozeleo svakako nije za forum :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...