Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Mene je FIZICKI bolelo da gledam Dota Cinema a-z challenge doom u povu Sunsfana. Znojio sam se i nervirao. Posle sam pogledao i prvi komentar je imao istu notu. Eno ga taj isti lik na 5k, a pola gejmova su mu uvreda intelektu.

 

Mislim, nekroi sa 0-4 u min 6, antimejdzevi sa vlads protiv 2 silence heroja i orchrid invokera, itd itd itd. Pisaj volvo pisaj.

...

Link to comment
Share on other sites

Brate, da li si onoliko ispisao:D.

Probacu da se dotaknem glavnih tacaka u odgovoru a da ne zajebem tvoj post u duzini lel.            Ni najmanje ne prdim (pretjerujem) kada kazem da zadnjih 20 dana igram kvalitetnije partije na unranked/high bracketu (sto je basically gore od 3k ranked, u teoriji, bar bi trebalo) nego na 5-6k rankedu. Kad kazem "kvalitetnije" mislim zanimljivija je partija i ne zna se ko ce dobiti do pred sami kraj, naravno da nisu individualni igraci kvalitetniji, pa moj taj drug sto igra sa mnom ima na org accountu 2k solo, i naravno da mora imati i svog ekvivalenta u protivnickoj ekipi, tu ti je odma jasan pojedinacni skill igraca, ali jednostavno manje je iskompleksiranih idiota sa egom rtzija koji ce da upropaste partiju na jedan ili drugi nacin. Neki dan sam igrao partiju koja je na dotabuffu rangirana "normal skill" znaci dno dna, a protiv mene ekipa je sa sirenom, enigmom i sf-om 3x uspjela da izvede combo gdje nas sirena uspava i ova dva dodju i savrseno istajminguju ultove:D, EJ! A ovo sto ti kazes da ti radis sve ono na 3k sto se ne radi na 5k valjda ide u prilog mojoj teoriji? Zadnjih godinu dana kvalitet supporta je nevidjeno propao. Bukvalno do te tacke da 50% vremena prosjecni 5k support singlepulla, ili ode udara se sa offlanerom i citavim waveom 800 jedinica od tebe i onda kad umre flejma tebe sto mu nisi pomogao kao keri i napusti lejn skroz...

Sve ti je valjda jasno kol'ko poznajem prosjecnog 5k igraca kad sam neki dan toliko sigurno predvidio da ce se oni imbecili suicide na midu da sam bukvalno stao ingame da uzimam pokit SS, znaci daleeeko je od toga da se prvi put desilo.

Dalje, naravno da sam sigurno jednim dijelom biased kao i svi i mislim samo meni idioti a vs mene sve ok igraci, i vjeruj mi dosta puta sam sebe zapitao pa dobro je l ti stvarno ovo umisljas ili ti se desava, ali bukvalno desava se, znaci najobjektivnije desava se. Sad fora je sto se desava i vs mene samo ja kao i svi drugi cu cesce zapamtiti debila sa mnom nego vs mene. Eto igrom slucaja je i mohr gledao tu partiju koju sam igrao neki dan, kad imamo sve pozicije treba nam samo support i lik lastpick skrola kroz sve supportove, ceka da krene da odbrojava minus i onda on, znaci on nije ga forced da randomuje, on randomuje AM-a i ode da feeda u oflejnu. Par gejmova nakon toga, covek 5.6 first pick rikija safelane (ko ide safelane rikija a da ima preko 2.4k?) i onda flameuje najgore rubicka sto ne moze da zonuje solo windrunnerku. Posle toga game WK (5.8) safelane keri kojeg pressure-ju solidno i koji htio ne htio mora da ide neki earlyfight build, on covjek INSISTIRA na farmanju radijacije i uzima relic u 25om minutu, pa kako si ti druze preko 3k?! Kako!? Imao si do pre par mjeseci masu BS-ova koji potrose prvih 2800 golda na euls i kad ga pitas pa sto to kaze  "da counterujem tp", hahaha...I bukvalno takve i slicne stvari non stop, da ne nabrajam... Non stop! Znaci garantujem ti da 60% ljudi sa 5k pa bar i 20% sa 6k nema osnovni game knowledge i map awareness. Ne mislim bukvalno osnovni ali ono... Spominjao sam u nekom od prethodnih postova, 8 od 10 Antimejdzova ce da afk splitpusha lejn iako su protivnici diveali t2 recimo i imaju vecina ispod 30% hpa, potpisujem! I isto toliki broj Stormova ce da bude afk u sumi prvih 20min iako na 1500 jedinica od njega ima 2-3 free killa.
Sta sam sve sretao otkako je ovaj ranked uveden ne postoje rijeci da se opise. U zadnje vrijeme mi je najdraza fraza "mongoloid inbred".

Da bukvalno ijedna druga igrica postoji koja mi je remotely zanimljiva davno bih ovo smece obrisao, ovako posto je 1.6 izumro a nisam tol'ko malouman da me valve prisili da igram nesto sto ne volim (csgo) samo mi ova zla dota ostaje :D

p.s. ovo se u potpunosti slazem za sunsfana, bas sam na nekom klipu tog a-z challenge-a pitao koliki je lik mmr i kad mi je neko odgovorio 4.5k sjebao sam se nacisto, uvreda intelektu je odlican opis njegove igre.

Edited by Mladenq
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam danas odgovorio jer nisam mogao procitati post u celini ali sam odmah primetio ovo za splitove sto spominjes kad likovi mogu da pokupe counter killove ali trejduju to za tipa 2 vejva kripova i 200 dmg toweru. I ubacio bih u to paralelu sa gejmom koji smo komentarisali o sfu koji nece da dodje na lejn, gde sam ja bio ubedjen da je jedan od tih sto nece da uzme 2 counter killa ali eto, tad nisam bio u pravu za taj gejm, iako je to neki mind setup.

Mnogo sam annoyed sistemom, skoro do odustajanja. Najgore je sto igram na kanti, 2-20fps, sa 120-200 ms, i pozicije koje ne mogu da solo lome gejmove. Desavalo mi se da rubick + bane(ja) napravimo 5 killova u prvih 8 minuta gejma(i jos 10ak pre 20te min), mapa svetli kao bozicna jelka, detection i teleporti samo sevaju, ljudima se guzice vade iz procepa, i onda nas nasa 3 corea prodaju zato sto ne igraju gejm koji se igra na mapi a mi ne mozemo dalje od toga. Da imam masinu verovatno bih bio drkadzija i igrao ekskluzivno mid i sjebavao sam sebi 30% partija samo da one ostale mogu ja sam da salomim individualno.

Ne znam, bas kriza morala. Milion i jedan primer za navesti ali ne place mi se ovde :D

...

Link to comment
Share on other sites

A SF svakako jeste vise farm oriented nego gank, i mislim da ne treba siliti da on dolazi da pomaze lejnu kojem lose ide osim ako nema bas ekstra priliku (haste/invis runa, ili tp ako se vs opasno overextend)

 

 

Nisam ni ja tvrdio drugacije za SF-a :D.

Ja licno ne krivim sistem, krivi su retardirani pojedinci i generalno ljudski drkadzijski mentalitet. Jedino sto mi pada na pamet jeste da mozda implementiraju da ti ne dolaze vise ljudi u team koje reportujes a da smanje broj reporta koje imas na minimum kako ne bi ostao bez igraca, haha.

A definitivno bi morao da nabavis komp ili da odustanes sto ti kazes, jer mislim i pored tvoje maksimalne dobre volje da supportas the shit out of your team, ti si bukvalno pa skoro beskoristan sa tim fpsom i msom u teamfightu.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Reborn je zakucao ekser u taj kovceg loseg kompa. Kad je bio targeting bug, nula sansi za single target/right click. Imao sam neki pl game gde sam briljirao sve dok negde u 35oj min sa inventarom od 25+k, 3600hp i 250 dmg kroz agi ja ne mogu da right click hexovanog covema 3.5 sekunde a imam 20 iluziha oko njega. Samo sam ugasio.

Sad je vec mnogo lakse i odradim moj deo posla, ali npr na dotabuff trends kad pogledam dusa me boli jer je svaki stat poceo da ide nizbrdo onog trenutka kad je client switch na reborn. Dodas u to casual retarde i eto recepta za plakanje kao sto sad ovde radim XD

Nije losa ideja za "ban" ljudi iz svojih games XD a i realno je ogroman pool ljudi tako da sumnjam da bi ostao bez igraca!

...

Link to comment
Share on other sites

evo,upravo odigrah game do kraja u kojem sam se trudio da izvucem koliko je moguce ali nije bilo trunke sansi,likovi nece da contest alcheu runu,decko 1.2 k gpm i cao zdravo,naravno da mi je krivo sto nisam otiso lepo afk nego izgubio vreme pokusavaju da pobedim za armless imbecile.

Link to comment
Share on other sites

Radiance into bf min 20 3 armora 900 hp ;) best plays

 

Ja sa juce prvi put u zivotu(mislim) intentionally feedovao. Pita me Turcin keri PA sta cu ukrasti sa rubikom protiv bountija, embera, wk, cm i feniksa. Onda posle minut crkne iako je 100% ziv ako blinkuje na mene jer mu dajem poziciju i govorim da to uradi ali ne, lik ne zna. Posle 15 min krvarenja iz bulje goldom da mapa bude vidljiva i da bounty ne divlja, plakao sam 6-7 puta nyxu da dodje dole jer samo krade xp od timbera i ne radi nista, posto je tim bio nekulturan odlucio sam da ne zasluzuju ni sansu da mooooozda pobede i dao protivnickom timu 20 bounty killova na 3-4 heroja u gomili.

 

Mozda smo mi u krivu, mozda nisu feederi retardi, mozda sistem kreira retarde. [B)]

...

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno kako ti indijanci koji idu alchu radi ili jos gore bfury dobijaju partije.

nije mi se desilo da vidim,i protiv i kad je u mom timu da alche koji izvuce 10-12 min radi izgubi,posle mu srede travelku,manta,octarine i onda posle sta god pozelis,jednostavno je nemoguce izgubiti...ovaj game koji sam ja igrao je bio krajnje retardiran bracket,2 lika od 6 k,ja sa 5 k i 2 lika od 4.4 i 4.5...ovaj rus sa 4.5 je imao 0/10 fissure-a,svaki put bi sa pogresne strane bio heroj :D,ako nista,obecao mi je da nece vise nikad igrati eu server i da je greskom upalio eu west mesto russia :)

Link to comment
Share on other sites

ja ispucao svoja 3 meseca dote na svakih godinu dana, to mi je maksimum nakon kog nisam sposoban da izdrzim dota komjuniti koji je strava i uzas. nakon toga udjem u csgo kao da sam dosao u becku filharmoniju.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

A vam nije možda palo na pamet da kada tako fidujete namerno sjebavate gejmove normalnih ljudi? Zar vam nije palo na pamet da možda onaj na koga ste ljuti iz istih razloga fiduje kao i vi? Samo nalazite izgovore da se ponašate scumbag-ovski. Ja u svakom, ali u svakom gejmu dajem 100% i igram dok tron ne padne, bez obzira da li igram sa 4 najrazumnija lika ili 4 bolida, zato što igram igricu, pokušavam da i kad gubim, naučim nešto novo. Retko, vrlo retko reportujem, nemam nikog na mute listi i uglavnom me niko ne spamuje kako fejlujem jer imam pozitivan approach i sa najvećim klincima u gejmu. Ja sam se postavio kao zrela osoba sa određenim skilom kojim želim da doprinesem da pobedimo. Na timu/saigračima kako će na takav moj pristup da odgovore.

P.S. Kada biste smanjili broj gejmova po danu koji igrate i kada bi vam to postala više zanimacija nego život, smirenije biste ulazili u gejmove i sa imali biste više FUN-a. Nemam nameru da uvredim ikoga od vas, just sayin'. :)

Edited by Milan_

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se postavio kao zrela osoba sa određenim skilom kojim želim da doprinesem da pobedimo.

photo-44463.jpg

I dalje ne možeš da me smisliš? Izvini, druže, ako ti je moj post ikako probudio neke negativne emocije. :)

@Mladenq Ја sam to napisao jer stvarno tako mislim i osećam se dok igram. Dok sam bio u srednjoj školi i početak fakulteta, život mi je bio sveden na dotu i svu energiju, vreme i živce sam trošio na nju, trudeći se da budem što bolji, ako ne i najbolji. Kako je vreme prolazilo, shvatio sam da ne želim da mi to bude prioritet. Međutim, i dalje igram MMR jer volim da se takmičim, a i uzbudljivije mi je kad tako igram. Naravno, "prsnem" i ja ponekad na neku debilnu odluku svojih saigrača, pa i na svoju sopstvenu, jer naravno da ima momenata kada strašno fejlujem, ali zastanem na trenutak i shvatim da nije vredno toga. Ne pokušavam da filozofiram, već da prosledim svoje viđenje ako je ikako moguće.

Edited by Milan_

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...