Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Kenja, naravno da upada u partije gdje protivnik nafida pa pobjegne, sve su sanse isto toliko puta koliko i vice versa, samo sto ljudski mozak ima tendenciju da vise pamti negativno nego pozitivno:D. Neces sigurno naici na nekoga ko igra dotu ko ce ti reci "e ja kad igram spiritbrakera on vise bashuje nego kad neko igra spiritbrakera vs mene, ili PA vise crituje kad je ja igram nego vs mene", pre ce biti "kaaaaaako kad ja igram NIKAD NE BASHUJE kakooo, a protiv mene uvijek" :D, iako je naravno isto u oba slucaja.

Link to comment
Share on other sites

zapravo mislim da sam tezak bash lord,to mi jedan od najjacih heroja i sa njim imam poprilicno jak rating a ovo sto se partija tice,dosta vise sam ih izgubio na tu foru nego sto sam ih pobedjivao,jutros nas spasio neki britanac koji je izasao nakon sto je bez ikakvog razloga nas mutovani ursa slao kurire samo sto se stvorismo na mapi,kontam da je neka frustracija iz prethodne partije...

Link to comment
Share on other sites

Kenja, naravno da upada u partije gdje protivnik nafida pa pobjegne, sve su sanse isto toliko puta koliko i vice versa, samo sto ljudski mozak ima tendenciju da vise pamti negativno nego pozitivno:D. Neces sigurno naici na nekoga ko igra dotu ko ce ti reci "e ja kad igram spiritbrakera on vise bashuje nego kad neko igra spiritbrakera vs mene, ili PA vise crituje kad je ja igram nego vs mene", pre ce biti "kaaaaaako kad ja igram NIKAD NE BASHUJE kakooo, a protiv mene uvijek" :D, iako je naravno isto u oba slucaja.

Pa to je normalno taki smo :D

Link to comment
Share on other sites

Taman mi zapadne normalan tim pobedim i pomislim to je to bice dota dan. Kad je krenula druga partija gg u startu

Imao sam za 4400 sa losijom grafickom od pre 4 god sa misom starim 5 god kada nisam znao sta je roamer sta je dust kako se warduje dewarduje pulluje stackuje, kako se agruju kripovi etc otkad se trudim i ucim samo na gore ide

Edited by BaklivaX
Link to comment
Share on other sites

Taman mi zapadne normalan tim pobedim i pomislim to je to bice dota dan. Kad je krenula druga partija gg u startu

zasto bi za ime boga to pomislio:D, pa jasno je da kad te volvo pocasti dobrim timom da narednih bar 5 gejmova dobijas najgori lowlife komjunitija, od toga bar 2 gejma izvuci sam i eto, dotobalanceinnutshell

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...