Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Neces ti onda brzo izaci iz 4k:D, ako si prosle sedmice imao 5.1k kad smo igrali, a spao si 500;D.


Inace, moram da priznam da mi tvoja filozofija -ako su oni idioti, budi jos gori- djeluje sve vise primamljiva, samo ne da idem bas u krajnost da namjerno throwam, nego neka blaga nezainteresovanost. Tipa ako se desi da instant markiraju 4 core pozicije na pocetku partije i onda naravno da krene da odbrojava jer niko ne bira, random 10/10 od sada pa igram sta bog da.
Bukvalno at certain point, kada se nareda dosta bagre iz gejma u gejm sa tobom, covjeku stvarno prestane da puca kurac za mmr, nego samo hoces da sljam izgubi.

Link to comment
Share on other sites

popeo se na 5.3 ali pao na 4.8 sada :D,doduse,igrao sam mid 3 puta za sve to vreme,jednom pobedio,jednom izgubio,jednom ih useravao sa ta koji mi je najjaci heroj i ispao mi lik u ekipi :),upravo to sto si napisao,toliko sam bio nezainteresovan da nisam cak ni flejmovao russtarde a dobio sam istog lika 2 puta za redom,svi oko 5 k,on 4.5 k mmr i 2 puta igra kerija,oba puta dobijamo early/mid i oba puta on failuje u late i gubimo :D

Link to comment
Share on other sites

Prosjecan 5k lik apsolutno ali apsolutno pojma nema kad moze a kad ne da pusha, sto bi trebalo da bude neki common sense za jednog 3k koji je los, i ovo mu se stalno ovako desava iz gejma u gejm, covjek bi pomislio naucice ali ne, retardi ostaju retardi, i naravno nikad ne poslusaju, koliko mi se samo ovo puta desilo da imas free rosha i molis debile da odu da uzmu, ali jok:D.

BS, Sky, Ursa i Rubick = bzt pushing powa evuh.
Inace dobili smo gejm nekim cudom u 70om min.

p.s. najgore od svega sto se oni cak nisu ni buyback, nego su ova cetiri morona moja cekala da se svi ozive i cak ni tad nisu odustali od pusha, samo smrt ih je mogla vratiti nazad:D

Edited by Mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, heroj koji ima opciju da u minuti 10 dish out 750+ dmga unutar 1 i po sekunde, i jos taj dmg moze biti aoe, taj heroj ima opciju da bude ganker. Mislim, 3 rejza i requiem su jebeni presence koji se ne moze zanemariti i vredi vise nego bilo koja dva kampa na mapi koja ce pocistiti ako se ne pojavi na lejnu.

U drugim vestima, poslednja 3 gejma moj tim 50+ smrti, od kojih je mojih 2-4, zato sto insistiraju da se samoubijaju citav gejm.

I da, mojih prijatnih 12fps u fightu iz dote 2 je u rebornu otislo na 6fps u fightu, a u poslednja 2 dana je palo na 2-3fps, tako da je stanje prijatne agonije mog gejminga sad samo apsolutna tortura sopstvenog mozga. A do nove masine jos 2 meseca nista.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

SF je glass cannon.Od nejga se ocekuje farm i snowball protivnika.Njemu tim pravi prostor,da bi mogao da gazi protivnike,a ne on timu.Ako ocekujete da SF juri po mapi u early i early mid game-u,ocekujete to od pogresnog heroja.Pogotovo ako debelo gubite na svom lane-u.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

dok je SF potreban farm,lane moze biti ugrozen samo u dva slucaja,da je taj lane debelo failovao ili je SF prelos i smatra da treba da farma 45-60 minuta pa da se prikljuci ekipi.Sta god da je u pitanju,najverovatnije poraz ti sledi.

moze SF da trade par CS-ova i za rampage i 2 kule.A moze i za smrt,pogotovo ako ide bez bkb.SF je toliko mekan da gotovo pada iz jednog CC-a.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

SF je glass cannon.

Otkud ti to? Pa heroju se more often than not ide meka pa bkb, i igras ga kao frontlinera. Naravno mozes ti njega itemize striktno glasscannonski ali je trenutno mnogo korisniji u ovoj ulozi koju sam spomenuo.

@konkretnotopic Sto se tice gankanja ili farmanja lejn/suma to je skroz situational, prioritet ti je farm lejna/sume, ali imas bottle, ides po runu svaka 2 min, ako te ukenja invis/haste logicno da ces probati genk. Ako te runa ne ukenja skroz je ok i da stojis afk na midu 10 min da farmas.

@shpanac kako ti uopste igras na tom fpsu, zasto to radis sebi :D

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

a meku i bkb kupujes zbog cega?Da ne bi bio glass cannon.Elem cela diskusija je krenula jer je lik roflovao na konstataciju da je sf vise farm oriented heroj nego sto je gank oriented.Posto ovde vecina ne knota,ne pricam o afk farmu od 1 sata i jurenju 6 slota,vec o SF koji ce da pokupi osnovne iteme i krene u snowball push,brute force ili kako god vec.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

@daniiL Pa i ne bas? Meku mu kupujes jer je natural mek carrier i jer se igra kao frontliner a ne kao glass cannon, nisu heroji po defaultu glass cannon nego ih ti itemize u skladu sa tim ili ne, sto ne kupujes emberu meku i bkb, naravno da mozes i bice tanky ali se ne igra tako...

A SF svakako jeste vise farm oriented nego gank, i mislim da ne treba siliti da on dolazi da pomaze lejnu kojem lose ide osim ako nema bas ekstra priliku (haste/invis runa, ili tp ako se vs opasno overextend)

Link to comment
Share on other sites

Ne, diskusija je krenula jer je lik roflovao na momenat kada mu je rus na "buraz odi, treba nam gank" odgovorio sa "fuk u cyka, sf only farm pizdec xam nob putin".

trebali su zvati igrace iz tvojih dota i hon partija,onda bi sve bilo u redu.

@mladen ember ima escape i mobility,zato mu ni ne trebaju tanky item-i,vec ga igras kao full glass cannon-a.SF je meka cerrier jer mu savrseno odgovara za nejgov play style.Reci mi sta je SF bez surv itema(meka,bkb,manta,skadi,bfly..)?Heroj koji ima ekstra dps,ali umire cim ga fokusiraju.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

@daniiL Ali zar ne mozes taj argument upotrebiti za veliku vecinu dpsera? Rijetko je koji heroj pravljen da ima i ogroman dps a i da je po prirodi tanky, ti mozes i od axea napraviti heroja koji umire u 2 sec ako se focus bez surv itema... SF se ne igra kao glass cannon i onda ne vidim zasto uzimas to kao premisu za neki argument. Ti si cim uzmes pt nakon 5 min vise tanky od vecine midlanera.

 

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

argumenti su jos uvek tu,napisani u prethodinm postovima.Samo treba biti sposoban i protumaciti ih.Za raziliku ''od SF iz mojih partija dote i hona'' argumenata.

aman mladene,napisao sam da je SF bez tanky itema glass cannon,a ne da ga treba igrati tako.Ovde ocekuju da gankujes sa SF,da zrtvujes farm koji ti je preko potreban na pocetku,na pocetku gde jos uvek nemas preko potrebne iteme.Reci mi sta je SF koji ce da gankuje laneove,bez meke,bkb?Heroj koji ima odlican single i aoe dps,ali umire u  jednom cc-u.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

 

Zadrtost "ja moram da farmujem" je ogromna glupost ukoliko možeš da pomogneš na lejnu

Krivim twitch streamove za tu sve cescu pojavu, idioti blindly prate stvari koje vide na streamu i ni 1% nisu sposobni da se prilagode potrebama njihovog tima u datoj partiji. 8 od 10 5k+ AntiMejdzova ima zacrtano u mozgu (jer je vidio na streamu) da treba iskljucivo bez ikakvih izuzetaka da farma sumu i da splitpusha i taj kretenizam ide u toliku krajnost da se on nece tp na na tower da pomogne pa i da je citav protivnicki tim na 10% hpa bez mane, jer je eto kompletni idiot. Map awareness je veliki problem kod igraca trenutno. Ovo isto vazi i za storm igrace.

 

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Tim argumentima potrvrđuješ da si ruslana obična.

Lepo smo i Mladenq i ja rekla da gank dolazi u obzir kada se ide po runu i da svakako ne treba SF da napušta lejn u random momentima jer neko fejluje. Zadrtost "ja moram da farmujem" je ogromna glupost ukoliko možeš da pomogneš na lejnu, jer ćeš u suprotnom biti ugažen od strane njihovog kerija, ma koliko ti sabio i nafarmovao mid.

Dodao bih i da je tvrdnja "Heroj koji ima ekstra dps,ali umire cim ga fokusiraju" prilično bezveze jer će svaki heroj tako proći ma koliko tanky itema imao (a da nije bristle ili aba i sl).

''ja morama da farmujem'' kod sf je prilicno kratak period,tako da ako ostali deo ekipe debelo failuje za taj preiod,nece im pomoci sve da SF kampuje ne nekom drugom lane-u.Na startu sam odlazak po runu,po koju mora da ode,je veoma rizican,a ti mu predlazes da brani lane sa cizmom i bocom.

Dodao bih da aba i dps tesko idu jedno sa drugim,cak i 6 slot aba je mjeh,a da ne pricamo o sirotinjskom abadonu.Elem sledeci put kad te bude gankova ember,qop,storm... ti ih ubij iz 1 cc-a.Doduse ako SF iz tvojih dota i hon partija bude u blizini,onda to nece biti problem.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

a sta moze aba da prezivi?Sa balonom i ultijem od par sekundi?Pogotvo u early i mid game-u?Zasto je odlazak po runu rizican?Pa sta mislis da ce protivnici koje ne vidis na mapi u vreme rune spawna gledati tebe kako casual kupis runu?Nece pokusati rune deny ili cak gank,njih vise.Plus SF niko nikada ne pritiska,vec ga pustaju da free farmuje koliko mu je volja.Mozda se nadaju da ce otici da klot brani lane pod pritiskom,slicno SF-oima iz tvoji dota i hon partija?

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Vi ste svi carevi i volim vas! :D Jos covek je imao shadowblade tipa 15 min da kazem, i opet se nije lisio da nam pomaze, pogotov top lane gde su rubick i gyro piskli po necru, i gyro izvuce mkb u nekom 25 recimo i onda nas je piskio sve, i svaki sledeci teamfight koji se vodio sf samo ukljuci sb i setka se oko teamfighta i ceka da neko ima low hp, on je na kraju sifarmovao bkb i skadi, ali su na ovi vec uvelliko usli u fontanu fazon :D

E i da ako bih rekao da je u pitanj 3k mmr mozda bi pomoglo da se resi diskusija a mozda i ne... :D

Link to comment
Share on other sites

Ako te gankuju pored wardova i prijave missa onda mi je skroz jasno što ti je rizičan svaki odlazak po runu :))

A ti kao SF na midu automatski imaš skoro pa konstantan DD kada se nakupiš duša, tako da stvarno sad pričaš milion gluposti kako bi ispao "u pravu", a odaješ baš suprotan utisak.

ma da samo stojis na midu i svi padaju.Protivnicki mid automatski se povuce.To sto u vecini partija neko babysituje i istovremeno stackuje neutralce za svog SF,to su sve likovi koji nisu imali prilike da igraju sa SFovima iz tvoji dota i hon partija.Inace na pocetku mozes da wardujes celu mapu,pa sve kristalno jasno vidis.Ako protivnika nema,mogao bi da krenes proveris gde su,pasce mrtvi cim te vide ili od straha nece ti deny runu.Mada,nisam igrao sa ovim tvojim SF-ovima,pa ima vremena naucicu.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...