Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ih, nemoj tako. ona je verovatno isla da snimi pevaca, da li joj se smeska, a ne da ulazi u teoriju muzike.

:)

jel znas ti ko peva u tom bendu uopste :)

igore mislis hipster bend? :tf:

nisu hipsteri, dobri su

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

na konto ovoga šta svi čujete mareta sa bir festa, ja moram reći da po prvi put od kad se nešto dešava na Ušću, kod mene se skoro pa ne čuje i to je baš lepo.

 

Ali zato neki retard u zgradi je rešio da to nadoknadi i misli da je najveći car jer sluša neki jadni haus/tehno iz '90ih na maks celu jebenu noć sa otvorenim prozorima i urla "AEEEEEEEEE" i "EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE". Pre neki dan je riljao do pola pet ujutro, radnim danom, ja zvao komunalnu na tri različita telefona, niko se ne javlja jebo im pas mater nesposobnu.  

pljk!

Link to comment
Share on other sites

drugovi moji, ja skroz imam razumevanja za kućne žurke jer se dešavaju jednom u nikada, ovaj gari ovo redovno, nebitno koje je doba dana ili noći. Pre neki dan je krenuo u 22-23 i završio oko bukvalno pola pet, znam jer nisam mogao da spavam. Evo sad je već krenuo pre sat vremena i piči, ne staje. Jedom je krenuo nešto tipa nedelja, tri popodne pa mu je neki lik vikao da će ga ubiti i da iskulira, džaba. Problem je što ne znam ko je, nije u mom ulazu već pored ili ulazu pored tog, jedino mogu sprat odokativno da izvalim (pa čak i spolja) kada prolazim pored zgrade. 

 

A to što Dule kaže je velika realnost, nisam ih zvao ali sledeći put kada bude, a biće, evo možda već večeras, ću da obrnem sva tri komunalna borja pa ako opet ne budu "kod kuće" zvaću legit pandure. Samo mi nije jasno kako komšije oko njega i bliži ne reaguju ili šta već :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

chili, tako sam i ja imao neke idiote bosancerose u stanu ispod mene koji su bukvalno svako vece pustali narodnjake do 5 ujutro, nebitno dal je radni dan...prvo sam probao lepo, pa pretio, pa zvao policiju, obicnu i komunalnu, ali dzabe, retardi su retardi...fala bogu ne zivim vise tamo...ali komsije su jos veci retardi, nemoguce da nikome ne smeta

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ti si bar znao ko je, pa si mogao i lično da probaš nešto. Ali realno kao što kažeš i to je trošenje vremena, jer neko kome je skroz normalno da odvaljuje buku i urla u 4 ujutro u stambenoj zgradi na redovno bazi, nemaš ni šta da kažeš ili apeluješ sem da ga odmah prijaviš muriji pa šta bude, jer je očigledno mentalno oštećen i ne može da skapira da to što radi je poremećeno. A ne znam, možda se te komšije i žale ali je ovaj kod mene možda neki "zaštićeni" ili mu je tata pandur pa to nema efekta :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...