Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kupci koji redovno izmiruju obaveze za utrošenu električnu energiju svakog meseca dobijaju popust od 5%, što je 60% prosečne fakture godišnje, saopšteno je iz "Elektroprivrede Srbije" (EPS).

http://www.ekapija.com/website/sr/page/775506/Popust-od-5-i-dalje-va%C5%BEi-Rok-za-ostvarenje-popusta-za-redovno-pla%C4%87anje-pomeren-sa-20-na-25-dan-u-mesecu

 

biće da su se tviteraši malo zaleteli :D

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam skontala da imamo i drugog univerzalnog/kućnog majstora u komšiluku, koji nakon majstorisanja ostane 2+h. Raspredaju se priče uz domaću lozu, jbg.

Inače, u sredu preko hitne (vma dežurna) je došao na pregled čovek iz parking servisa. Napisao je kaznu za nepropisno parkiranje nekoj ženi (omašila sms za zonu) i ona krenula da ga davi, grebe po vratu i licu. :/ Mom tati se desilo tako da omaši sms za zonu, ali su mu uvažili reklamaciju i povukli kaznu.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Dva pitanja. Gde ima da se kupi zenska Jelen pivo majica? Jel moze da se podigne cek Americke banke negde u Srbiji?

Hvala

Ne verujem da se te majice slobodno prodaju. Jedino da vidis ako je neko na limundo okacio ili tako nesto. Ili da kontaktiras jelen :)

A za cekove proveri u pro credit banci.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo  pokrenuli rubriku "Hronika", imam i ja da kažem nešto za dnevnik...

znate one priče "bio je ok momak, sa svima dobar u kraju...", e pa sad ja imam jednog takvog...

http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Ranjavanje-u-Bircusu-nastavak-sukoba-navijaca-Vojvodine-i-Partizana.html

Pre svega da kažem da nikakav sukob navijača nije u pitanju, već ko zna šta drugo...

 

Momka koji je upucan znam iz viđenja kao komšiju, ali kao dobrog komšiju, koji se uvek javi, sve kul. Jeste bio od malena problematičan sa milion ožiljaka po glavi od silnih tuča i slično, al jebiga, prema meni i mojoj porodici je bio više nego ok, situacija od pre par meseci - keva bila do doma zdravlja, on je vidi, zaustavi kola (BMW X6 - čisto ilustracije radi :D) i pita je da li joj treba prevoz.

 

eto, CSB, jebiga...

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Znam o kome pricas. Lik je generalno ok prema random ljudima ali ovima sto su ga napali se zamerio (hint: BMW X6 :D). Ne kazem da je zasluzio da mu se ista lose desi ali to je sve u opisu radnog mesta. To mu je sto mu je

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...