Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

cuo neku pesmu na vh1-u, club vh1 emisija, sta je vec, izgleda da retardi nisu ni prikazali ime na kraju, znam koja je bila sledeca. je l' imaju negde playliste ili slicno, moram da nadjem ili cu da se roknem

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

cuo neku pesmu na vh1-u, club vh1 emisija, sta je vec, izgleda da retardi nisu ni prikazali ime na kraju, znam koja je bila sledeca. je l' imaju negde playliste ili slicno, moram da nadjem ili cu da se roknem

 

nemaju playliste to je sigurno ali mahom vrte iste pesme tako da ćeš naići ponovo ako nešto redovnije pratiš vh1.

Link to comment
Share on other sites

srecni ljudi repriza 666

 

najgori dan za gejming ikad

 

2 izgubljene partije hona pa upalio dayz

 

sreo lika u dayzu koji se pravio da je friendly, pitao me za put, reko da je kupio juce igru, trazio sam mu nesto hrane i kad sam uzeo konzervu u ruke isekirao me

 

sledeci respawn me dva bandita upucaju u nogu, zaviju me i prate me i prozivaju pola sata dok sam puzao ka moru da se udavim, ali se nesto izbagovalo i umesto da se suicidiram svaki put se spawnujem u vodi ziv pored njih

 

posle toga sam presao na hardcore server, gde su mog mejta reva upucali jer se nismo lepo sporazumeli kad smo naleteli na njih

 

posle toga sam iznerviran krenuo jos jednu partiju hona ali iz nekoga razloga sam imao 270 ping i izgubio dobijenu partiju jer je bilo neigrivo

 

TT

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...