Jump to content

Bloodstone za Death Prophet? Da ili ne?


Souldrinkah

Recommended Posts

Pa kad vec trazis obrazlozenje: Kad si vec sastavio eul i pritom imas bottle ili stick, tesko je da ces ici oom tek tako. Znaci mana je za early/mid game resena sa ovim, ostaje HP koji dobijas pravljenjem Hearta (koji kosta svega 400g vise od bloodstone-a i daje mnogo vise hp). Posle toga se obicno ide na Hex zbog lategame carry heroja i crowd-controla. Jedino sto dobijas sa Bloodstonom je brzi respawn i to ti ne pomaze puno zato sto DP nije 'snowball' heroj (kao npr. Storm Spirit) i dok je ulti na cd u team fightu tesko da se i primecuje. Malo se oteglo ali morao sam da pojasnim.

 

Edit: Ko voli da odigra DP a pritom pravi Bloodstone neka proba ovaj build par puta pa neka ostavi komentar. Nadam se da sam dao koliko-toliko korisne informacije.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

pa nije i da nije snowball :D 4 sec cd na swarmu od 140 mane sa rejndžom skoro kao kod Ezalora, plus sajlens i exo, ono, realno ti treba mana regen i realno za 4-5 sekundi čistiš vejv... tako da joj znači respawn, pošto sasvim solidno brani towere :)

Slažem se, ako si sastavio eul+meku, nema potrebe za BS-om, već je bolji HOT, ali sa druge strane, složićeš se da je mnogo lakše rašovati BS nego HOT, baš zato je mu je svaki deo ~1000 golda. Realno, ako već imaš nekoga ko ide meku u timu, možeš lagano da izrašuješ BS

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Topici su tu da sve ne bi bilo u jednom topicu, jer je nepregledno i ne pomaže nikome.

Dalje, nisu svi prepametni i najbolji igrači dote, nekima je potrebno objašnjenje za nekog drugog "očiglednih" stvari.

Kao i uvek, kome neki topic smeta, neka ga ignoriše.


četvrto, da soul ne pomenu da sam igrao meč, ne bih ni izvalio da sam na screenshotu! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...