Jump to content

Herbalife?


Trooper

Recommended Posts

2. Herbalife sam pomenuo, sto ne znaci da je dobro niti da koristim ili bilo sta slicno

jel ima neko argumentovan i cinjenicni dokaz o tome da je herbalife los/dobar ili se sve svodi na rekla-kazala?

pitam jer neko vreme razmisljam da ga krenem da ga koristim kao brzu zamenu za neku uzinu/snack.

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko argumentovan i cinjenicni dokaz o tome da je herbalife los/dobar ili se sve svodi na rekla-kazala?

pitam jer neko vreme razmisljam da ga krenem da ga koristim kao brzu zamenu za neku uzinu/snack.

 

 

Nemoj trupi nista, mohi ce te napusi dzabe majkrosoft ili sta ti nadje vec :D

 

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko argumentovan i cinjenicni dokaz o tome da je herbalife los/dobar ili se sve svodi na rekla-kazala?

pitam jer neko vreme razmisljam da ga krenem da ga koristim kao brzu zamenu za neku uzinu/snack.

Онда је то одлична ствар за тебе :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

...

Dakle, po porciji (2 scoops - jedno serviranje) imamo ugljenih hidrata 13gr i to 9gr secera i samo 3gr vlakana i citavih 9gr proteina

...

tnx :)

jel to malo ili puno? sta tu ne valja?

imam period izmedju 16h-19h kad mi je rano za veceru a osecam da organizam trazi neku dopunu. Mislio sam da je ovo zgodno za takve stvari. Nemam problem sa kilazom (i ako imam to je zato sto budem mesecima lenjo govno i resim tako sto zapravo radim nesto fizicki), vise sam razmisljao u smeru da imam vise manjih obroka i da nemam ogroman rucak samo da bi me "drzao" do uvece.

Link to comment
Share on other sites

longli je dosta objasnio, ja cu samo da se nadovezem iz licnog iskustva

 

pre par godina sam bio hevi morzina. sve me mrzelo, nagojio sam se ko svinja. ziveo sam fazon kafenisanje-faks-komp-izlasci- i eventualno fudbal-dva nedeljno. znaci kvalitetne fizicke aktivnosti skoro nigde. hteo sam da brzo smrsam bez truda :D

 

drugar sa kantera mi preporucio. nikad nisam hteo duzimam bilo kakvu hemudzu, ali posto kontam da me ne bi zajebao, reko aj da probam.

pio sam sejk malo jace od mesec dana. menjanje obroka sam kombinovao, ponekad sam pio sejk i za dorucak i za veceru, ponekad samo za veceru. nisam nista trenirao, za rucak sam se prezderavao :D

 

smrsao sam 8-10 kila za tih mesec+ dana :D

Link to comment
Share on other sites

Taj faj, top shop varijanta je znaci...

 

e, mojne da vređaš!

@herbalife

imam jednog klinca na fejsu koji koristi to, i ono što je meni najbolesnije to što je to sekta jebena, imaju neke levele kao, pa kao neke seminare, grupne treninge, pa se kao bodre preko fejsbuka sa nekim čudnim rečenicama (zapamtio sam jedan deo, to im je kao slogan - "ENERGIJAAAAAAAAAAAA") i tako, jako jako mi je to sve sektaški nekako...

Link to comment
Share on other sites

moj kolega umesto dorucka uzima herbalajf vec tri meseca, nema apsolutno nikakvog efekta.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

onda se mozda prezderava ostatak dana :D jbg ne znam, mene je ok radilo

 

a da su ko sekta, jesu. ovaj moj ortak se preko godina probio u nekog lvl 9000 tepača, svaki dan spamuje fejs herbalajfom, non stop ga salju na neka putovanja, kad god okaci nesto heralajf-rilejted "kolege" ga spamuju cestitkama ko da je bog svega.. bas su deep sto se tice toga :D

Link to comment
Share on other sites

tnx :)

jel to malo ili puno? sta tu ne valja?

imam period izmedju 16h-19h kad mi je rano za veceru a osecam da organizam trazi neku dopunu. Mislio sam da je ovo zgodno za takve stvari. Nemam problem sa kilazom (i ako imam to je zato sto budem mesecima lenjo govno i resim tako sto zapravo radim nesto fizicki), vise sam razmisljao u smeru da imam vise manjih obroka i da nemam ogroman rucak samo da bi me "drzao" do uvece.

To je mnogo đubreta, previše. Ne valja izvor proteina pre svega, jer je to sojin protein, a soja nekvalitetna kao izvor proteina. Naravno, na prvom mestu je najbitnije zdravlja, a sama soja je nezdrava, zbog izoflavona koje sadrži koji dalje utiču (dovode) do problema sa štitnom žlezdom, prostatom, raznim tumorima i slično. Znači samo šamar za svakog ko ti preporuči Herbalife

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Ako neko zeli,okacicu screenshot od 600+ komentara diskusije na facebooku jednog od glavnih Herbalife distributera (barem se tako predstavlja iako je od caleta pozajmio pare da kupi startup Herbalife proizvode koje jos nije vratio) sa nekoliko doktora medicine i farmacije.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

te 2012 uz pomoc nolajfa dogurao sam sa svojih sportskih 76 na 88 za period od 4meseca, i onda kako to biva na insistiranje druga trazis svetlo na kraju tunela.. probao sam ceo paket, sejk/vitamine/vlakna/zeleni caj.. ceo taj paket mi je trajao nesto duze od mesec dana, i ono sto mogu da kazem iz iskustva i da posavetujem druge, jeste da je sve to jedno veliko smece! da me ne biste pogresno shvatili kako pljujem po herjbalajfu itd. ja jesam skinuo nekih 2.5kg za taj period, aliiiiiiiiiiii sam onda skontao sve sto je drug longli napisao, i mogu samo da se slozim sa njim i svakoga ko pita vezano za herbalajf uputim na njegov post. nesto pozitivno sto bih dodao vezano za herbalajf, jeste da sam u tom periodu kenjao ko car.. e sad, da li je to zbog sredjene ishrane,hemudze ili pak vlakana ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, ali bih voleo da neko ko zna obrazlozi ako ga ne mrzi. poy :)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ako neko zeli,okacicu screenshot od 600+ komentara diskusije na facebooku jednog od glavnih Herbalife distributera (barem se tako predstavlja iako je od caleta pozajmio pare da kupi startup Herbalife proizvode koje jos nije vratio) sa nekoliko doktora medicine i farmacije.

 

[xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...