Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

"naselja u denmarku" - okači sliku mesta iznad koje piše "Netherlands"

 

nije ista tvrdjava kao ona gore, ali je i ova slucajem u netherlandsu

sto nije ni bitno jer je makondo skroz random stavio sliku da ne bude offtopic!

 

mogle bi arhitekte da kazu zasto je sranje denmark, meni kao laiku izgleda prilicno kul

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

nije bas prijatno za gledanje, ali nista strasno!

CF000313%2018x24.jpg

 

CF000520%2014x19.jpg

 

CF000657%2014x20.jpg

 

 

 

On Midway Atoll, a remote cluster of islands more than 2000 miles from the nearest continent, the detritus of our mass consumption surfaces in an astonishing place: inside the stomachs of thousands of dead baby albatrosses. The nesting chicks are fed lethal quantities of plastic by their parents, who mistake the floating trash for food as they forage over the vast polluted Pacific Ocean.

 

http://wwwchr_sisaisjordan.com/gallery/midway/

 

http://www.midwayfilm.com/

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

Neki mršavi feget sa fegetskim držanjem nogu u uskim pantalonama i fegetskim naočarima koji trpa Emu :c

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A da probaš još jednom da edituješ?

 

done  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...