Jump to content

Room Escape - Novi Sad?


Recommended Posts

http://www.kupoman.rs/ponuda/2990-din-za-potpuno-novo-i-uzbudljivo-iskustvo-timske-igre-room-escape-2-5-osoba-u-centru-novog-sada-popust-25-6426/

Eto ga link iznad, gledam na ovom kupoman-u kakve su ponude, i naidjoh na ovo, zvuci zanimljivo a opet prvi put cujem da kod nas ima ovako nesto, pa me bas zanima da li neko zna vise o ovome i je li cak i bio tamo s obzirom da ovde ima i dosta novosadjana? Hvala unapred! :)

Ja procitah ovaj tekst ali bas me zanima da li je neko bio tamo!

Link to comment
Share on other sites

Ima i kod arene, bilo par mojih ortaka, kazu da je ok zabava i da su zanimljive zagonetke ali da ne treba da ide vise od petoro ljudi ...

 

Za sad ima samo jedna soba, a uskoro otvaraju i drugu. 3k rsd za cuku je cena

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas u ovom kod Arene, jako je dobro. Ima jedna soba, spremaju i drugu, tezu, koja ce biti gotova do kraja maja. Treba probati svakako, mislim da je optimalno troje ili cetvoro. Nema random faktora (osim sto mogu da promene kombinacije na katancima i sl.), zanimljivo je samo jednom, ali bas. :)

Kaze devojka koja radi da ima u Budimpesti 50 soba vec...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

www.trap.rs ; www.facebook.com/TrapBelgrade

Za vikend je zvanicno otvaranje. Licenca je kupljena od najbolje firme u Budimpesti, a inace postoji i u Berlinu, Parizu, Pragu... pa evo sad i u Beogradu. 

Otvara se jedna soba (BOMB room), a za 4 meseca i druga (Egipat). 

Igra je za grupe od 2 do 5 ljudi, dakle ne moze neko solo, jer je u odredjenim trenucima fizicki potrebno bar dvoje, a ne moze preko 5 jer prosto nema mesta. :)

Cena za grupu od 2 i 3 osobe je 4000rsd, a za 4 i 5 osoba cena je 5000rsd.

Vazna stvar, ne mozete samo da banete i igrate, morate da bookirate svoj termin.

Inace, moja dva sefa su to kupili i ulozili kintu, a ja im sve to vodim, tako da kad pozovete da rezervisete, sa druge strane slusalice cu biti ja. :)

 

P.S. ne znam da li ovo sad spada u reklamu (odnosno sigurno spada u neku ruku), ali ako treba obrisite post, a zainteresovani mogu da pisu u inbox. 

 

jeste reklama, ali nema veze, kad si ti menadžer! 

 

baš me zanima koliko će trajati ova priča kod nas i koliko je uopšte popularna. bilo je ono neko mesto kod arene ali relativno brzo su krenuli sa kuponi.rs akcijama što nikad nije dobar znak. A nekako ni ne vidim neke priče na tu temu među ljudima, možda sam samo u pogrešnom krugu :)

 

Prvo sam iskulirao FB poziv za lajk stranice, ali sad kad sam pročitao da Đole vodi celu priču, moram da ispoštujem!

 

isto :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da li ste u međuvremenu igrali još neke sobe, pošto ih ima dvadesetak ako sam dobro razumeo? Ja sam igrao Titovu sobu u Siminoj i Drakuline odaje u Svetogorskoj. Odlične su obe sobe, Titova mi je malo lakša ali nju smo prvu igrali pa je bilo taman. Nadam se da će ovo kod nas još više da se razvije jer sam veliki ljubitelj escape igara. Pratim ovaj forum, tako da pišite ako imate preporuke za još neku sobu.

Edited by sbartanac
greška u kucanju
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...