Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

IG - zanimljivi, interesantni pro igraci al vise sam navijao za LGD 

C9 - SingSing-a mislim da nema ko ne voli ko god ga je gledao na twitchu svaki gejm napravi smejuriju od strimovanja, EE - pusti ga 10 dobrih minuta da farma "sam" ce dobiti mec, bone7 - mnogo mi drago sto je rumun gledam ga ko naseg coveka...

DK - voleo bi da pobedi DK samo zbog iceiceice-a jer je nesto slicno sing-u ludacina :)

NewBee - za ove i c9 ne mogu jos da se opredelim, al msm da mi je favorit njubi (ne zato sto je finalista vec) nego zato sto su mi se ljudi smejali kad sam prosle godine Tong Fu stavio kao favorite team(jer pola njih nije ni culo za njih)...

Edited by GeNoC1de
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Team Xboct

Canada.gif EG.Arteezy

Singapore.gif DK.IceIceIce

Malaysia.gif IG.Chuan

Sweden.gif Lod[A]

Ukraine.gif Na'vi.Dendi

VS

Team rOtk

Estonia.gif Na'vi.Puppey

Sweden.gif [A] s4

China.gif DK.Burning

Denmark.gif Fnatic.Notail

China.gif IG.Ferrari_430

Igrace se najverovatne posle ovog meca, ali u svakom slucaju danas :) inace 1v1 turnir je osvojio s4 iz [A]! Bice zanimljivo danas :) opet Puppey vs Dendi, nadam se da ce smisliti nesto novo

Link to comment
Share on other sites

mapa ista kao i svaki put, lgd sabio dk throwovo

 

.D

:D troll time 

Pocinje Allstar pa na spavanje predpostavljam :) Sutra odlican dan! Bice zanimljivo, ocekujem ViCi i LGD da prodju, no videcemo, DK je pokazao dominaciju, ovo je bio throw kao sto je mohr rekao :)

Allstar zadovoljio, mislio sam da ce biti gore :D

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

NewBee - za ove i c9 ne mogu jos da se opredelim, al msm da mi je favorit njubi (ne zato sto je finalista vec) nego zato sto su mi se ljudi smejali kad sam prosle godine Tong Fu stavio kao favorite team(jer pola njih nije ni culo za njih)...

 

TF bi tada i prosao da Na`Vi nije abjuzovao bag.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...