Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

nije bilo ni priblizno divljanja kao na prvoj trci, nisam snimao sa GoPro tako da ces morati da mi verujesh na rech...   :tf:

 

 

Prva tacka bilaje u Knezu, a posle park na tashu, kruzni tok gore ka kosutnjaku, replika terazija na nbgd kod buvljaka i sl....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ooo jeeebote bre Mohi...... brate, ima ljudi koji VOLE taj tip bajsa, lik ima brkove jer je jebeni CETNIK a ne hipster....

A da je pozer imao bi one pozerske fensi sharene fixie bajseve koji se svuda sad prodaju a kvalitet im je goli kurac,

covek je sam sklepao bajs koji ne lici ni na sta al ima kvalitetne stare delove, tezak je 5 kila i ume da ga ganja,

nema tu mistike, nema pozeraja, nema para za pozeraj, nema gay lobija niti hipsterizacije kada je taj lik u pitanju,

na kraju krajeva da nije tako ne bih ni pisao ovde sve ovo i ubedjivao te da ti je utisak bio pogreshan, sto ne znaci da

nisi u pravu za "generalnu sliku o tim hipstah trendovima" jer ih i ja vidjam svakodnevno tamo po kraju i jebeno su smeshni...

 

 

 

@ Igor:  Alexandra je sa ostalim curama bila u organizaciji trke..... a ti prestani da se jebeno krijesh i lurkujesh piletinu

iza zheninog naloga na fejsu, djubre matoro....   [roflmao]   ...shalim se, evo malko da ti zagolica mashtu

 

 

 

10672285_708836689195412_160706424775978

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

a, onda je ok

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...