Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

 

1012574_604763506280017_6644203099846716

Mislim da je vreme da se pokazem javnosti, posto sam na vec poznat nacin uspeo da napravim karijeru i popularnost na ovom forumu sto je verovatno retko za clanove koji ovde nisu registrovani dugo. Clan koji je verovatno u ranku Nikolasi-ja, mozda i precenjen.

U svakom slucaju, slika stara skoro dve godine, moj ker kad je imao 4 meseca, kosa mi na zalost nije ovakva, vec furam neke siske poput dzastina bibera. U svakom slucaju ni sad nisam nista drugaciji, sem sto sam pustio bas veliku bradu, i planiram da nastavim u tom stilu posle Eurobasket-a i Raduljicinog izdanja.

ako dozvolite i jedna pesma, takodje u spojler ide

https://www.youtube.com/watch?v=6fKJe96RyzM

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 10
Link to comment
Share on other sites

Taj levo je LUKA, srbenda 101%, stavovi su mu slicni Draletovim, isao je inace i onaj na miting Dveri,

ne spaljuje gejeve na ulici kada ih vidi niti ulazi u raspravu oko tih stvari ali cvrsto zastupa svoje stavove

da to nije ispravno.... Inace da, vozi fixie bajs, slobodno mogu da kazem da u BGu nisam video NIKOGA

ko tako vlada fixie bajsom kao on, preteran skill.... On je tim bajsom uzeo i prvu trku a ovu drugu je

uzeo drugo mesto odmah iza mene. Nije mu problem da tim bajsem zapali na 100+ km rutu, dakle

nije bas gradski ficfiric i pozer....

  • Downvote (-1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...