Jump to content

Dungeons & Dragons Neverwinter


Recommended Posts

Brate, svi oni sto trce oko tebe sa belsavim imenima, svi oni na konjima koji trce okolo, svi oni koji stoje ispred mail i Auction House NPCa, oni kod banke pa oni sto su kod kapija pa nestanu, pa oni sto trce po instancama i ubijaju kripove, sve su to igraci. Jedino ako ti mislis nema nikog naseg, za to vec treba da se cimas ko sto kaze Brue :D 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Brate umem ja da razlikujem igrace od npcijeva i do sad sam se susreo sa 5 igraca maksimu .Mozda je to zbog toga sto je igra  bila skoro hakovana. A to sto nema nasih to nije slucaj samo sa NW nego i sa ostalim mmovima osim world or tanksa,wow-a i jos jos nekih

Edited by StrajkMozga

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Brate umem ja da razlikujem igrace od npcijeva i do sad sam se susreo sa 5 igraca maksimu .Mozda je to zbog toga sto je igra  bila skoro hakovana. A to sto nema nasih to nije slucaj samo sa NW nego i sa ostalim mmovima osim world or tanksa,wow-a i jos jos nekih

Kako je to moguce? Ja jedva mogu da razaznam NPCeve od svih igraca koji ih zerguju. Plus uvek ima neka jurnjava po gradu, trcanje, itd. itd. A u zonama isto uvek puno igraca, uvek se pomazemo, bacamo healove, ili se ubacimo u fajt kad neko puluje suvise. Ne kapiram kako nikog ne vidis?

 

Na kom si serveru? Mi smo svi na Mindflayeru.

 

Edit: Imaj na umu da su svi serveri u Americi, tako da je moguce da igras u neko gluvo doba.

Edited by Loopy
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Igram na Beholderu i nije bas da nikog ne vidim naletim na dva tri igraca dok igram i to je to. Koliko se pricalo o igri i koliki se hajp stvorio ocekivao sam da igra bude mnogo popularnija. Moguce je da na ovom serveru retko ko igra pa cu videti da predjem na taj tvoj.

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

јој дет меч...нон стоп само спамујем то и оног коболда што даје 3к астрала за дејли! све у свему, јако добра игра за паре које сам дао а у питању је ништа, још увек ме вуче ксеби. бтв, јел неко већ направио гуилд и зашто се ћути о томе?

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Da je baba bila deda, bili bi Adam i Steva... Nisam napisao bzvz jer sam čekao da pekar napravi guild (tako mi je rečeno da se on čeka). Sad ću da molim kad se ulogujem za dobijanje istog da reprezentujem bilo šta što je domaće a naše.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Odma sam javio ispostavi da je misija uspela i da smo uspeli da te zajebemo, cisto da znas :D Meseci planiranja i brige se najzad isplatilo, bilo je povuci potegni kad se nisi javio ali eto, brigi je kraj. :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

fu =D

 

ne, ozbiljno, valjda je fora u tome da svako napise svoj utisak, a ne samo "OMG ODLICNA JE DAJTE INVAJT ZA GILD HEHE", jer meni odlicna nije.

slozicu se da 90 sekundi i nije sasvim dovoljno da se donese sud o necemu, ali ako za tih 90 sekundi nije uspela da me zadrzi da odigram jos makar toliko, onda problem ocigledno postoji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...