Jump to content

Dungeons & Dragons Neverwinter


Recommended Posts

Ти си дао за игру тих 200 евра (?), али игра није била у бети, већ неколико година стара. Ови су дали унапред за нешто што је потпуно упитно докле и како ће да живи.

Ако си се тренутно навукао на ово, те не трпиш критике према игри, немој ми убацивати речи и алудирати да сам рекао да си и ти будала само због пара... уосталом, и сам дајем кинту за игре, те би онда било да мислим и на себе.

 

Иначе, главна критика иде на безобразлук да се за фактички нешто што је колекторс едишн другде, и кошта углавном до максимум 100 евра, тражи ни мање ни више 200 евра...

 

 

пс. Јеб'се Пеки :)

Edited by brue
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo za one koji se zentaju da daju za kljuc 125 zen-a.

Sad sam uzeo jedan i otvorio box iz kog je ispao (Blabla idol neki) plav je, dakle nije najlosiji drop. Al nije ni infernal mount. :)

 

Rhix (daily npc) uzima to i po difoltu daje box of astral diamonds, 40k da budem tacan. Po trenutnom kursu sam izgubio 25 zen-a, sto i nije lose uzevsi u obzir da sam mogao mounta da zabodem.

 

Naravno da sam mogao da prodjem i gore, al eto, a vas ohrabrim malo :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Koji smor. Znaci ja ako hocu da generalno samo healujem i branim umesto da napadam, necu dobiti nikakve poene u PVPu... Dzabe to sto ja imam duplo vise assist od svih, plus sto nisam ni jednom izgubio point, ali posto nisam napadao ili ubijao onda nista od poena..

Link to comment
Share on other sites

A sta tacno znace ti poeni tj. score na kraju? Bio sam prvi i nista vise nisam dobio od drugih tj. onih glory markova nisam dobio nista vise ... . A i sta je "kill" ? Da zadnji hit bute tvoj ili ono kad ga sutnes? Posto je veoma haoticno, tesko mi da ispratim sta se racuna kao kill a sta kao asistencija.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

E vidis ni ja nisam siguran. Posto mislim mogu ja da se cimam 1v1 5 minuta i da ga na kraju ubijem, a dodje neki shilja i shutne ga i kao on je dobio kill. Nadam se da nije to to. Izgleda da se sustinski poeni najvise dobijaju za assaultovanje pointa - 300 poena. Kilovi su izgleda mnogo manje vredni.

Link to comment
Share on other sites

Pvp gleda tvoj overall activity unutra. Dakle heal, kill, take, defend...na sve utice. E sad ne znam od cega zavisi veci glory kod klerika dal dps ili heal. Znam da sam sa rejzom par puta bio na drugom trecem mestu unutra. a healujem non stop, i poneki udarac tu i tamo padne.

 

I rekao bih, sta vise prilicno sam siguran da sto je dosadnija tuca (one sided fist fight) to je manji glory za sve. Ako se grabite i cimate i prolivate krv, bice ga vise.

 

EDIT: lol druga strana nisam video

 

@loop

 

 

Points are awarded by capping points and killing/assisting kills of players while defending the cap point. How the game calculates kill values is a little strange too, like how I could spend over a full minute blasting a guy, the moment a rouge or gwf gets a hold of him he dies and thqt guy gets credit.

 

i ovo

 

 

Kills are awarded on last hit. Only the person who lands the killing blow gets the kill, all the others get an assist.

Ali beta je narode, sredice valjda.Jos jedna vazna stvar, klerik (dobar klerik) uvek uzima aggro u instnacama kasnije. Postoji bug da tenk ne moze da drzi aggro protiv healera kolko ovaj leci, sto naravno rezultuje pocesto fejlom. 

 

Kolko god igra bila dostupna i kao, releasovana-beta je, ispeglace je.

 

Ili nece, al onda nek se jebu u dupe. :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Instancama? Ja sad na Lv30 oduzimam svima agro sa obicnim dot heal-om, ako bacim SB sve zivo se zalepi za mene. U kripti, znaci 4 ona vukodlaka i 2 hexera skace po meni dok ostali tuku onog pirata jebo ih pirat, skidaj adove. Tad sam i prvi put umro a jedina svetla strana svega sto nema res nego svako moze da ti pridje, lupi dva samara i kao "Ajde bre, idemo dalje!" :D Samo mislim da sa koliko ces da se vratis zavisi od tvog licnog recovery stata a ne onog ko ti lupi samar :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

E to ne znam za rekaveri, ja se uvek vracam sa ~15ak% i omgpotionfast-ujem, a isto tako kad samaram, ljudima bude isti procenat (moguce da lupam za ovo).

Ne znam kako je kod ostalih klasa kasnije (dal tenk ima jaci agro, po primeru bih rekao da nema lol), al posle dobies masivan aoe heal koji kako kastujes mobovi yaominguju ka tebi, cak i oni iz drugih zona :D 

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Juce skinuo odigrao par sati i mogu reci da je dosta zarazna igrica iako je manje-vise, klasican hack n slash. Stigao sam do nekih orkova kod towera, ali sam bio lvl 9,  a tamo su svi mobovi 12. lvl, pa sam onda pobegao na pvp i iz 3 partije dingovao 2 lvl-a. ako ima jos neko ko je ~11-12 lvl, nek doda, pa mozemo da se igramo.

inace, igram GWF-a, Jebeni Marko@majebenimarkobre - Mindflayer o/

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ја имам халф орка GWF и нисам ти пријатељ! :) дакле, бежим од 10 левела већих од себе :)

 

Иначе, гилда се зове SSI - све су исте. Па контактирајте Рејза и/или Феноа да вас убаце... ко жели наравно. Нубовски гилд - кад сам ја највећи левел...

 

 

пс. и даље тврдим да је игра говно :)

пс. два савета, из личног негативног искуства:

1. потражите по нету за вашу класу шта да буџите од скилова и фитова

2. чувајте АД и чекирајте кад год можете АХ, с обзиром да може да се деси да налетите на невероватно ниске цене разне опреме, и јурите одмах опрему за 60ти левел по тим смешним ценама. Дешавало ми се да купим нешто на бид и за једноцифрене бројеве (бог игре ме погледао, с обзиром да сам се испалио око скилова и фитова па сам морао или ћу морати да плаћам за ресет). Док за ниже левеле ладно може да се узме и пар стотина или неколико хиљада за плаве итеме. Вероватно купују они напаљеници на пвп, шта знам.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Mozete i Dzangrizavog da cimate za invajt, ima rank.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To je Brue ko nije shvatio.

 

Tako da, addujte nas pa ko se prvi pojavi.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Respec nam ne gine, obrni okreni jer trenutno ima samo jedan paragon path po klasi, kad ubace nove moramo da menjamo ako zelimo nesto drugo od vestina. Uzeo da igram STO, jer imaju isto Zen market u igri po povoljnijim cenama a koliko sam skapirao mozes zen na account ili na lika. Jos nisam stigao dotle, tek uzeo danas ali ono engine je isti, mehanika je ista jedino combat je LOTRO-vski. I dalje me jebe vreme za igranje :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Сервери су већ сатима недоступни. Најзад су сконтали да постоји експлоит са...мачкама??? (један од многих у ѕадње време) и све гура ка томе да ће можда направити вајп кад игра стартује, након бете.... нешто што је дијаблу очајнички требало, али нису имали муда да ураде. У супротном, направиће само ролбек, али не што чисто сумњам да ће то поправити економију игре.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da obecas ljudima da nece biti vajpa pa da vajpujes, ne ako ti je stalo da prezivis u hrpi koja se grabi za musterije.

Ako to urade stavili su omcu oko vrata i sami sutnuli stolicu...

 

Cak i rollback bi bio bezobrazan. Mogu samo da kazu jebi ga sjebali smo se, ko je iskoristio priliku-iskoristio je, vise ne moze, idemo dalje.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Све би то било лепо да економија функционише тако - било па прошло. Ако оставе, као што се то у Дијаболи догодило, огромне количине (али ооооогромне) валуте, онда ће добити перманетну сјебану економију.

Ово није мањи инцидент и није мања количина упала у систем. Ово су товари и товари валуте коју они не могу да похватају.

 

Па људи су им још у затвореној бети указали на проблеме и неки од тих багова нису исправљени. Чак и овај сад са мачкама, пријављен још првог дана. Дакле, још једном, економија игре је у тоталном хаосу. Галантно решење је вајп, уз претходно исправљене багове и експлојте.

Ризикују са тим вајновања неког дела корисника, с тим што ће доста од тих ипак наставити даље (тј од почетка) и веома мали број само из тог разлога напустити игру.

Са друге стране, ако само банују неки број људи, а та ненормална количина валуте остане доступна на мулама (што се и догађа), онда ризикују да се игра угаси за пар месеци. Па кад један Дијабло има са тим од почетка проблеме и одржава га само име произвођача и франшиза, шта онда рећи за овако неки наслов.

 

Плус, ово је ф2п игра. Дакле, једино коме су дужни су оним будалама које су дале 200 долара за пакет и онима који су куповали валуту у међувремену (јбте, куповали су за праве паре у току бете). Све те трансакције су лако проверљиве и нешто сумњам да ће ико од тих људи напустити игру због вајпа, поготово што знају да се ипак ради ствар која ће превасходно њих заштити. Стави се у њихов положај - даш пар стотина евра, а лик због бага и експлојта, намлати то исто или далеко више - комплетно џабе.

 

Да сам дао паре за игру, исто бих тражио. Вајп. Овако ме заболе, нек раде шта год хоће, ал ако крену путем "ћемо поправимо с пар банова", проћи ће далеко горе него Дијабола 3.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...