Jump to content

Dungeons & Dragons Neverwinter


Recommended Posts

Charname@account

 

Obojica ste obrnuto napisali. :P

 

Edit: Kenjao sam i mracio pre par nedelja o igri, ali kad se navikne covek na animacije, i sto je duze igra - postaje uzasno zanimljiva i zarazna!

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Interesantno, lepo picnut svet, zanimljiv taj dodge sistem, pravu instancu nisam video jos, sve nesto solo ili sa kobijem i rejzom. U principu nista vredno pomena sto se izazova tice, kapiram da ce biti teze kad prodje newb deo.

Klerik lekar prijatelj, leci ko car dok radi dmg, leci ko bogotac kad se ufura u healing mode.

Craft nisam video,mounta nisam video, AH takodje. Vidim je "zen" moze da se pazari za dijamante koji su moguc reward na vise nacina.

 

Drzi paznju za sad, videcemo kasnije.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da smo prosli pored njega jedno gizilion puta :D

 

Jenn Bakerman@pekarman

 

Jel tako treba? Jer mi vratilo gresku na pola vas da ne postojite ... Elem, isto krenuo kao Human Fem Cleric, laganica. Ako ima istih previse, cu krenem sa necim drugim :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Da dodas nekoga/bacis tell...bilo sta sa imenom, moras ceo line da kucas. Dakle:

/tell Jenn Bakerman@pekarman.

 

Za reply koristi backspace. Zasto? Zato sto je R too mainstream!

 

za fps/ping:

/graphnet 1 ili /netgraph 1 zaboravio sam

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Open beta sa prodajom stvari za zive pare, naravno da nece da bude brisanja osim ako se ne desi neko sranje a i onda ce da bude rollback. Vec prodaju sve i svasta, glupo bi bilo da kazu "OK, sad sve opet, daj pare ponovo" :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Zamerka sa moje strane, pa vise kao otezavajuca okolnost nego zamerka: Kao healer imam poteskoca da 'nanisanim' onog ko je u problemu. Postoje AOE healovi, ali target skill obicno pogodi onoga kome heal ne treba. Veliki je izazov pogoditi onoga ko prima dmg u rulji mobova i ostalih party membera. Postoji opcija da se targetuje taj neko i drzi ctrl sto lockuje crosshair na njemu. Nije  uvek od pomoci, ali bolje i to nego nista.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Игра је крш и даље не могу да верујем да има будала које су за ово дале 200 евра да би имале оног моунта и посебну расу и шта већ дају.

Link to comment
Share on other sites

Brate, dadoh ja 200 evra za Lotro i prestao sam da ga igram, jel sam i ja budala? Mislim, nisu tvoje pare, nemoj da si tezak :D A igra ko igra, kap u moru. Zanimljiva dok ne smori, kao i ostale kapi. Tebe nije kupila, druge jeste. Neki igraju jer imaju visak vremena i jos vise para pa im je to zen *pun* :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...