Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio sam ja prethodnih godina, a inace je to smislio i organizuje jedan moj ortak.

Dobra je ranije to prica bila, jer je bilo manje ljudi i u vecini slucajeva je moglo da se nadje mesto. Sad je to prakticno nemoguce, ali ako su dobre lokacije (odnosno ima dosta trave), poneses cebe ili neke male jastuke i uzivancija. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

A vitjo, sigurno si vidjao da ima nekih kafića gde pored pića možeš i da zabodeš da odigraš partiju nljsč/karte/šah i tako neke društvene igre (pada mi na pamet kafić "fidel") pa pitam da li ima negde u okolini Slavije takav neki :D

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko je "okolina" slavije, imaš URMUS, nisam baš siguran da imaju ne ljuti se čoveče, ali imali su flipere, šah, pikado i tako ta sranja, verujem da imaju i karte :)

130 ti je 0,5  pivo u staklu, od Zaječarca do Hajnekena o/

 

mutapova.jpg

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

rure,

ima li neki blejački kafić u okolini Slavije (tipa da imaju ne ljuti se čoveče, karte..) ?

ty

 

kućica 

 

nisam video baš društvene igre, ali imaju stoni tenis i projekcije filmova, pa mi liči da bi mogli da imaju i nljč

Link to comment
Share on other sites

rure,

ima li neki blejački kafić u okolini Slavije (tipa da imaju ne ljuti se čoveče, karte..) ?

ty

 

Mislim da to možeš u Flertu da radiš (kod Manježa). Čini mi se da im je "kartanje" i jedna od stvari koje promovišu, dole u podrumu su imali poker sto jedno vreme, a u prizemlju i na spratu ljudi redovno igraju karte.

Link to comment
Share on other sites

http://lnkz.us/rpolfaagl Naisao sam u nedelju na neku promociju novog Jack Danielsa, s obzirom da je ukus s medom trazio sam ga svuda ali rekli su mi neeemaaa.. Jedino sto sam nasao blizu toga jeste nagradna igra pa rekoh da podelim sa vama. Nije ukus vau, ali mi se svidja. Samo ne znam kakav ce biti ukus kad se pomesa sa red bullom al i to cemo videti. :D

pa kako ste ljudi? Sta radite? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...