Jump to content

Smrdljive patike


Recommended Posts

Scholl pomaže, a postoji i onaj drugi za samo stopalo tako da kombinacija ta dva je skroz ok, mada ako naiđeš na patike koje baš bazde nema tu neke pomoći.

 

Ima i onaj fazon da staviš patike u zamrzivač kao ubija bakterije i to, ali to sam samo čitao na netu nikad nisam probao :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam bas dal bi iko normalan stavio smrdljive patike u zamrzivac u kojem drzi hranu :)

 

U onom sandučaru šta drže ljudi patike bi bile najmanji problem :)) naravno u nekoj kesi, ne ovako.

 

al' sad bez šale, ako patike vonjaju zbog tog nekog materijala iznutra, ne pomaže ništa.

Link to comment
Share on other sites

Operi ih dobro nekim deterdžentom i toplom vodom, i osuši, pa probaj razne stvari. Ja sam tako imao jedne smrdljive kineske patike od 1000 din, konkretno sam primenio trpanje značajnih količina sode bikarbone posle pranja, i uspelo je, posle sam u njima igrao basket, i radio celodnevne fizičke poslove, i nisu smrdele. U teoriji, i limun bi možda mogao da pomogne takođe...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko se sećam, prvo sam ih baš dobro oprao, i mislim da sam sačekao da se ful osuše, pa natrpao sodu bikarbonu, i ostavio da stoji poduže, možda dan, ili više. Mada, u osnovi svega toga je kvalitet materijala patika, i čarapa, a i tvoja telesna hemija:-) Meni je upalilo, tebi možda ne uspe... Moje su smrdele kao đavo posle tri sata nošenja, pre "intervencije".

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...