Jump to content

Posao u Eipix Entertainment-u


vladante

Recommended Posts

Los mi je taj trend koji je gugl zapoceo, a nordeus i slicni nastavili. Zapravo preterivanje u tome. Ok je imati recreation room na poslu ali treba imati granice jer postaje sekta u nekom trenutku.

 

Evo citiram njihov join-us-now.pdf

 


 

You’re an amazingly hip & cool
individual and looking for a
company that will symbolize your
unique style? You like a dynamic,
up-and-coming environment
but you want to work for a
profitable company? In addition,
you are smart, hardworking, and
passionate? If this sounds like
you, read on.

 

Ovo mi zvuci kao ti doco? :tf:

 

 

Treba imati meru u svemu, pa tako i u tom trendu "udobnosti" na poslu. Mrzi me da se raspisujem vise o tome jerbo imam posla al ako ce da se pokrene tema o tome neka splituju pa da kenjamo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne dobijaju, dobija firma jer vise bleje na poslu, druze se, ne sa ortaćima već kolegama, pa i u slobodno vreme pricaju o poslu itd itd.

no svakako je bolje nego da rade u trafici ili na ulici. jebiga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebopte pa nbs ima prostorije za rekreaciju i obdaniste za decu zaposlenih? Jel tako ili je to samo bila zvaka dok se gradila zgrada?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Alo, smirite se svi :)

 

Kao neko ko radi u firmi koja se bavi razvijanjem istog tipa igara (pa jos i vodim projekat). MadHeadGames jelte... mogu da kazem da omalovazavanje ovih igara ili firmi koje se bave njima nije na mestu. Sve ima svoju publiku, i svoje trziste i mozda postoji iluzija da ovo nisu nikakve igre, ali iza toga isto stoji ozbiljan proces rada i produkcije, i svako ko misli da nije tako se vara. Dosta ljudi pocne igru, a malo ljudi je zavrsi.. konkretno kod nas u Srbiji... ima mozda 3,4,5 firmi koje se bave ovim tipom igara, (2 od njih su zaista dobre). Nije bas ni lako napraviti dobru hidden object igru.

 

Sto se tice promo spota :) Meni se svidja, bolje da je takva atmosfera na poslu, pri tom super izgleda i prostor i sve... nego da je korporativna smorcina. Znam kolko znaci da je zajebancija na poslu. 

 

U svakom slucaju, fina je prezentacija, mozda je previse urbana za neke ljude, ali to je marketing. A kolegama iz Eipixa sve najbolje s ovim oglasom za posao. o/

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem da je ovo preterivanje kao neko ko povremeno pravi igre sa drugovima. Sustina je stvoriti opustenu radnu atmosferu - dodjes kad ti odgovara, uzivas u tome sto radis, radis sa nekim ko je normalan i sa kim mozes da se slazes u poslu, izadjes na pauzu ako ti treba, odes na stoni tenis u klubu koji je 100-ak metara u blizini radnog mesta, kupis rostilj, popijes neko pivo, radis nekada 20h dnevno jer ti se jednostavno tada radilo. Ne moras da kupujes stolicu sa masazerima na sred preosvetljene kancelarije sa mormonskim osmehom na licu kao da si odradio mirovnu misiju i spasio decu u africi, i jos da to snimis i ubadas u oci.

 

Sa druge strane svako postovanje svakome ko u Srbiji uspe da zaradi novac sa igrama (cak i ovim HOPA), opremi radne prostorije na ovaj nacin i pruzi nekom normalan posao jer je to ovde bas tesko.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...