Jump to content

Posao u Eipix Entertainment-u


vladante

Recommended Posts

 

Sto se tice promo spota :) Meni se svidja, bolje da je takva atmosfera na poslu, pri tom super izgleda i prostor i sve... nego da je korporativna smorcina. Znam kolko znaci da je zajebancija na poslu. 

 

U svakom slucaju, fina je prezentacija, mozda je previse urbana za neke ljude, ali to je marketing. A kolegama iz Eipixa sve najbolje s ovim oglasom za posao. o/

 

Posto ne postoji nista izmedju ove igraonice za decu i ustogljene banke.

 

Zajebancija ne nastaje na silu.

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Slazem se ja da nije to po svacijem ukusu... i nije to igraonica, nego radni prostor. Jedino sto meni u ovakvim akcijama smeta je to sto se te "igraonica" stvari uglavnom koriste pre i posle radnog vremena, i vristi kao da su dizajnirane kao sto neko rece da zadrze ljude na poslu sto duze.

  • Upvote (+1) 1

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yup, HOPA igrice. Ali rade ljudi cool stvari. Ilustracije i animacije nekih stvari su jako kvalitetne. 

Plus stvarno, sve ima svoju publiku. 

 

Sto se tice rada na takvom mestu, shvatam hipster hate, ali ako se vec mora raditi preko 8 radnih sati, nije li bolje sediti u timu ljudi koji su u istom tripu i u ovakvom okruzenju. Sto se tice prostora za chill i stonog fudbala svi koji sedimo za kompom po ceo dan, znamo koliko je bitno ustati sa stolice povremeno.

 

funny-evolution-26.jpg


Obdanista, kucni ljubimci itd su iz neke price o buducnosti (ili trenda negde gde ima kesha i buducnost je vec stigla)  o tome kako ce tehnologije toliko da se razviju da mogu da pruze alternativu putovanju na posao (pa zapadni svet nece morati da se vozi po 2 h na posao), pa ce svi biti povezani sa hijerarhijom svoje firme preko interneta/monitora/holograma. A fizicki ce raditi iz zgrade do koje mogu da dosetaju. Sto ce imati za posledicu da su zapravo blizu zene, dece, psa. Zato obdanista, obdanista za pse i rucak sa porodicom.

Trip modernih radnih stanica. Work stations. 

Dobija potpuno novo svetlo kad se uzme u obzir da ce Francuzi uskoro da izvlace loto kojim danom smeju da voze na posao zbog smoga itd. 

Pitam se kako ce seljak u hologramu da okopava bastu. 

Inace je ceo Minority Report trip zabavan. Ako se ne udubljujes sta to zapravo znaci na mnogo subnivoa. 

A trava? Trava moze svuda. Gde god vidih mesto ti travu posadi. 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...