Jump to content

Ford Focus MK3 restajling


Zwerko

Recommended Posts

Cek, ja sam shvatio da su novi motori ti od 1.5, ali uopste u ponudi nece biti veci od toga? Ali cekaj, za koje su to trzista? Posto ovde pise da ce i dalje nuditi 1.6 benzin i 1.6 i 2.0 dizele u Engleskoj na primer?

 

Mada realno ovaj od 180KS turbo, ne treba zaista vece od toga :) Doduse sad da uzimam auto verovatno bih najblizi bio ovom 1.0 od 125KS. Osim ako ne skupim pare za ST-a :)

 

Ford ne radi kooperaciju za dizel motore sa Reno-om, radili su ranije sa PSA grupacijom, ne znam da li je to i dalje slucaj, ali ovaj 1.5 tdci ne bi trebalo da ima bilo kakvih dodirnih tacaka sa Reno/Mercedes 1.5dci varijantom. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne ne, to je čisto fordov dizelaš, veliki su oni nemaju mnogo potrebe da se udruzuju sa bilo kim

 

iskreno ne verujem da ce sirom evrope da se nude ti stariji blokovi motora... moguce ako ih bas imaju na lageru dosta

al sigurno ce se kasnije ubaciti u ponudu neki 2,0 TDCI, posto je 120 KS malo za top of the line dizelas

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

I to stoji, kapiram da je razlika mozda i veca u evropskim zemljama ako se za registraciju gleda koliko izbacuje CO2 na 100km? Znam da recimo kod Srbe u Rusiji se za registraciju gleda samo snaga motora, pa onda svi voze ogromne dzipove sa 6L motorima :) Oni definitivno nisu za ekologiju :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...