Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Penal cist ko suza, Dule ostrascen si. Nemci igrali samo prvo poluvreme. A Nojer bi verovatno boksovao onu loptu da je mogao :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo kaže Gruja, penal je bio, i Nemci se posle toga aposlutno nisu videli. Zasluženo su bolji timovi iz polufinalnih tekmi prošli

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da je posed lopte sve u fudbalu, barselona nikada ne bi izgubila nijedan mech. Nemci su igrali ok samo prvo poluvreme. Penal (koji je cist bio, jebote ovaj Shvajni se zeni srpkinjom i odmah je kao vidic poceo da igra) ih je malo dotukao. Mislim da im je falio cistokrvni napadac celo prvenstvo, posebno kada Miler nije u formi. Nesto na kalup Klosea ili prethodnik nemackih devetki. Mario Gomez se nazalost povredio josh u cetvrtfinalu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao samo drugo poluvreme, i čudno mi je bilo kako su se nemci predali posle drugog gola... ali posle desetak minuta su se malo podigli, i da je mali kimich zabo ono kad je pogodio stativu sve bi bilo drugačije... zatim i ona šansa glavom kad je golman francuske odlično reagovao... posle toga su kontam nemci bili u fazonu "a jebote, KAD NEĆE-NEĆE" i pali skroz... tako da ono, ne znam otkud ovi komentari da nemci nisu ništa pokazali u drugom poluvremenu

začudiću sebe što ću ovo napisati, ali mislim da ću u finalu navijati za portugalske cigane :D

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

nemci su imali svoje sanse na vreme da realizuju i hvala bogu nisu jer su smorili nevidjeno u poslednjih 20+ godina :)

francuzi su bili neverovatno agilni i uigrani u momentima kada nije bilo nemacke dominacije u posedu, plus lakoca kojom se grizman nadje u sansi i to je to

sto se mene tice odlican fudbal, odlicna tekma,  dosta sansi, steta sto nije bila i finale, ovako cigani u finalu mnjeh (jedino gore bi mi bilo da su fazon spanci u finalu)

  • Upvote (+1) 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, togFU said:

Ja sam gledao samo drugo poluvreme, i čudno mi je bilo kako su se nemci predali posle drugog gola... ali posle desetak minuta su se malo podigli, i da je mali kimich zabo ono kad je pogodio stativu sve bi bilo drugačije... zatim i ona šansa glavom kad je golman francuske odlično reagovao... posle toga su kontam nemci bili u fazonu "a jebote, KAD NEĆE-NEĆE" i pali skroz... tako da ono, ne znam otkud ovi komentari da nemci nisu ništa pokazali u drugom poluvremenu

začudiću sebe što ću ovo napisati, ali mislim da ću u finalu navijati za portugalske cigane :D

kad nece-nece, odbranio Loris u 92. minutu tu sansu o kojoj pricas, plus sbbkbb da je Kimih dao gol? Ako cemo tako, da Svajni nije skrivio penal, verovatno bi prosli. 

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gruja said:

kad nece-nece, odbranio Loris u 92. minutu tu sansu o kojoj pricas, plus sbbkbb da je Kimih dao gol? Ako cemo tako, da Svajni nije skrivio penal, verovatno bi prosli. 

poenta mog posta je odgovor na "nemci nisu pokazali ništa u drugom poluvremenu", jer zapravo jesu.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

bezveze sto su ukinute utakmice za trece mesto i na svetskom i evropskom, to sam kao klinac nekako vise voleo da gledam od finala:)

EP nikad nije imala tekmu za treće od 1980e, a svetsko ima i dalje, pre dve god su Holandjani dobili Brazil. Tako da, na EP nikad nisi ni gledao, ne izmišljaj :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, togFU said:

poenta mog posta je odgovor na "nemci nisu pokazali ništa u drugom poluvremenu", jer zapravo jesu.

a sta su pokazali? Obe sanse na 2:0, jedna u 92. minutu?

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate, ne razumem oko čega se mi sad raspravljamo tačno? :D

 

- Nemci nisu NIŠTA pokazali u drugom poluvremenu
- jesu, između ostalog imali su dve jako dobre šanse
- ALI TE ŠANSE SU NA 2:0, od toga jedna u 92. minutu -> NISU NIŠTA POKAZALI
- ok

 

:D
 

Link to comment
Share on other sites

e sad može lock

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...