Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Nema sta klinci da stasaju, nase omladinske reprezentacije vec godinama uzimaju medalje po evropskim prvenstvima, ali cim se predje u seniorsku konkurenciju, kada treba zapravo da igras negde u kontinuitetu, kvalitetna takmicenja, odmah je pusenje kare...evo Markecov primer prvi, igra u Liverpulu koji ne moze da se sastavi, i video je zelene trave koliko i Lane Jovanovic na Enfildu, a jedno deset puta je bolji igrac...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

normalno da puse karu :(

 

ne mogu svi mladi i talentovani iz srbije da odu u dobre ekipe i da ih tamo docekaju  i da imaju tamo kontinuitet i da napreduju i da se ne povrede i sve ostalo

 

zato i treba da se radi na jacanju domace lige, a sa ovim gadovima i smradovima to je nemoguce

 

jbt gledao sam npr slovacka kako igra, pa oni su otisli 10 koraka ispred nas po pitanju moderne taktike u fudbalu

 

nasi igraci i kada trce ne trce svrsishodno koliko to zahteva danasnji fudbal

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad već tako poredite sa ranijim generacijama (što po mom mišljenju nema poente) uporedite ovu našu ekipu sa ekipom Grčke iz 2004.

Igrače imamo, što vrhunske, što prosečne. Zašto Hrvati npr. imaju mnogo bolje igrače? :)

Pored trenera, naši igrači nemaju taj osećaj za tim/ekipu, a repka je specifična po tom pitanju zato što se tu retko okupljaju i radiš za džabe. Mnogo je teže ukomponovati te igrače za kratko vreme. Pored svega toga meni deluje da većina igra sa velikim bolom u kurcu i to baš zbog onoga što nemaju osećaj za ekipu i za "duh" reprezentacije.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa pomenuo sam grke... a i nije bila poenta u poredjenju... nego da skrenem paznju da nemamo nijedan realan razlog da se nadamo necemu u fudbalu... bilo je i boljih i gorih, samo rezultata nikad bilo nije... :D (mislim na ocekivanja vecine, ne na deveta mesta i sl...)

hrvati su za dom spremni... zato imaju bolje rezultate od nas... i to je to... pobeda ili smrt... a i oni su bili 3. na svetu, pa se tripuju da mogu da ponove taj uspeh... cemu se mi nadamo... da cemo nekada negde ponovo promasiti penal za istoriju... :tf: (dva najveca uspeha svih seniorskih reprezentacija u mom zivotu su 90. i 98. oba puta smo izgubili zbog penala...)

 

sve si rekao... bol u kurcu... nema duha... nema osecaja pripadnosti... niceg vise nema joooooj... i onda ih miha npr. tera da pevaju himnu i izbije skandal cak i oko toga... 

a nismo ni dotakli razne ramadanije... ma igre bez granica... kakva nam je drzava, takav nam je i fudbal... a ja fudbal gledam radi razonode, a ne da me podseca na svakodnevne probleme...

Link to comment
Share on other sites

Advokat je najmanje kriv oko svega, to vide i oni sa 2 grama mozga

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nesto nije u redu,ponovo sam se slozio sa highlijem,mislim da ne postoji stranac koji ce nase igrace dovesti u red,mozda cu da naidjem na puno osuda ali bas neko kao miha,tvdoglav i strog nam treba,cvrsta ruka za nase splavare,nesto poput kapela u mladjim danima,individualni kvalitet imamo,kao tim i celina smo na nekom amaterskom nivou...

Link to comment
Share on other sites

normalno da puse karu :(

 

ne mogu svi mladi i talentovani iz srbije da odu u dobre ekipe i da ih tamo docekaju  i da imaju tamo kontinuitet i da napreduju i da se ne povrede i sve ostalo

 

zato i treba da se radi na jacanju domace lige, a sa ovim gadovima i smradovima to je nemoguce

 

jbt gledao sam npr slovacka kako igra, pa oni su otisli 10 koraka ispred nas po pitanju moderne taktike u fudbalu

 

nasi igraci i kada trce ne trce svrsishodno koliko to zahteva danasnji fudbal

Preterujes, Slovacka je pretty much slicna nama, imaju sada dobru generaciju i to je to, nije da su ne znam kakvi bogovi fudbala sto igrom, sto rezultatima...

Apropo ovoga da nasi igraci ne mogu da budu docekani u dobrim ekipama, to je apsolutno do njihove inteligencije, odnosno manjka iste...ovde kod nas vlada trend samo idi u sto bolji klub, a sto ces posle toga da propadnes, to nema veze :D

Jako ih je malo koji su napravili normalan razvojni put (Bane, Kolara, Tadic...), a mnogo vise njih je koji su u fazonu SAD I ODMAH...pa i Matic prvi je sam sebe zakopao, ali je imao srece da je isplivao u Benfiki...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gruja objasnio... kurac bi vidic bio vidic da je iz zvezde otisao u utd... i jebala cirica barsa... ja sam oduvek mislio da ce biti fazon mesi...

inace drugari... samo sam se salio... krecemo od grcke i jebemo sve do kraja... osvajamo 2016... vise bih voleo da gazimo, nego da sam u pravu... :)

Link to comment
Share on other sites

Слажем се са Старбаком у потпуности, ово је жива истина за Терзића шта је радио по офк. А што је најгоре има их још увек таквих на претек! Цела држава треба да нам се реконструише а до тада ће нам фудбал бити каква нам је и држава!

Витју, ај ми напиши са којим се делом не слажеш уместо што вечито глумиш неког шаљивџију и чкаљу?!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  nisi mi baš najjasniji

 

 Ja nisam pljuvao po tim igračima, većina iz tog sastava su bili odlični, i imao si makar 3 world class igrača (piksija jugu i mijata), ali ne 2000. Osim save svi su već bili ispušeni i to se videlo. Zato mi je besmisleno da porediš tu ekipu sa ovom sadašnjom. I to što smo otišli na to prvenstvo ispred hrvata je bio čist user, ona dva besmislena gola koja padaju jednom u milenijumu, "vujadin je sprečio treću ekipu sveta". Pls. Malo objektivnosti

 

 Ovde nije problem u advokatu (iako je on kita od trenera, jer da nije, ne bi vodio nas), nego u ekipi koja sedi u fss. Ja sam ubeđen da pola ovih momaka igra za repku samo da ih ovde ne bi razapeli na krst. Pa tog kolarova je onaj mafijaš terzić, bivši predsednik saveza i alfa i omega domaćeg fudbala bukvalno kidnapovao iz čukaričkog i prebacio u ofku da bi ga posle 6 meseci zavaljao italijanima. A koliko je takvih primera?

 Pa pogledaj ko je sve prošao kroz tu terzićevu ofku? Koliko kurčeva su ti momci morali da popuše i na koje sve dilove da pristanu da bi se probili. I jedva čekaju da se vrate ovde, da ih ti isti terzići tapšu po ramenu. Pllllllllssssss

 

Ovde mogu da dovedu klopa, murinja i anćelotija, dok su kriminalci na čelu saveza nama nema sreće, kome to na racionalnom planu nije jasno, nek batali gledanje fudbala

 Druga je priča što smo mi (ja prvi) naloženi na fudbal i repku, pa izgorimo svaki put kad nam se neki bednici ispišaju u facu. I svaki put kažem sebi da neću da ih gledam uopšte dok ona matora drtina ne krepa, ili ga neko ne ubije ko psa, i svaki put pojedem govno

pa ja to isto i pricam... mi se nadamo useru... a ne talentu... mislio sam da je to jasno... velika lova... velika korupcija... mozdani problemi ekipe... i jos sto kuraca... na to i ukazujem sve vreme...

a da dovedu murinja (ali samo murinja... iako ga ne mirisem) plasirali bi se... e sada moguce je da bi u timu bili ti i ja npr... ali to nije bitno... :P

Link to comment
Share on other sites

Слажем се са Старбаком у потпуности, ово је жива истина за Терзића шта је радио по офк. А што је најгоре има их још увек таквих на претек! Цела држава треба да нам се реконструише а до тада ће нам фудбал бити каква нам је и држава!

Витју, ај ми напиши са којим се делом не слажеш уместо што вечито глумиш неког шаљивџију и чкаљу?!

meni nije najjasnije zasto nam ostali sportovi nisu kao drzava... nego samo fudbal... tripujem da je lova najveci problem... i da od toga sve pocinje... od nerealne jebene love koja se daje random idiotima...

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...