Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Naismith

 

Kanadjanin, ali je radio na americkom koledzu kad je osmislio igru, a i posle je uzeo americko drzavljanstvo.

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Carlito, zaslužio si plavi karton

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I ja sam sa Sarmom, al ne samo Marakanu. Srusio bi i JNA, ukino domaci fudbal i ako treba izbusio sve fudbalske lopte u drzavi za jedno karanje Amera u finalu OI u kosarci :tf: But thats just me

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Menjali bi i za Ligu Sampiona sto je najgore. A to sto kad igraju klubovi/repka ne dodje ni 10.000 ljudi da gleda to je druga prica. Cak i kad smo sabijali basket ranije gro ljudi nije gledalo grupnu fazu nego samo od 1/4 finala :)

 

Sto se mene licno tice, ne bih menjao ni jedan jedini pehar do sad. U fudbal se upucava dosta novca, jeste da velki deo ukradu ali opet... U kosarku i vaterpolo jako malo a dominiramo. Ja bih sve ulozio u ova dva a fudbalerima ko jebe mater, najveci uspeh od raspada Juge je plasman u grupnu fazu gde nas redovno nakantaju Australije i Obale Slonovace. Najgore od svega je sto se ljudi jos nadaju da cemo nekad nesto uraditi jer imamo stvarno dobar tim po imenima. 

Slicna je prica sa klupskim sportom, Partizan je sabijao, usao u final, jebeni, for, ispratili su to ljudi ali ni blizu kao kad su se plasirali u LS da budu topovsko meso osrednjim klubovima. I pored svog tog raspada ljudi ih podrzavaju, kupuju clanske karte, navijaju, pa sta hoce onda... Monako je imao situaciju da su ljudi masovno vracali sezonske karte nakon prodaje Falkaa i Hamesa, jasno su dali do znanja da im se ne svidja politika kluba, udarili ih po dzepu i ovi su morali da reaguju. Privatizacija klubova i neka pobuna i morace da se sredi - koliko toliko. 

~~

Link to comment
Share on other sites

Pritom te price, u fudbal se upucava puno love a dominiramo u basketu i vaterpolu su smesne, jer se upucava onoliko love koliko je taj sport popularan. U fudbal se zaista upucava najvise love, ali je to i dalje bedno u odnosu na svetske trendove, a opet, puno u odnosu na nase ostale sportove...Jednostavno vaterpolo igra osam reprezentacija, odbojku pika 16, jedino basket i fudbal odskacu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To zato što gledate fudbal ovakav kakav jeste. Zamislite da nam je "fudbalska kultura" kao kod Holanđana recimo (navijači, timsko loženje itd.), pa dao bih Tea Hrvatima za tu kulturu i polufinale SP-a :D

 

Ogromna je uloga navijacke kulture, svakako, ali ovde je nema jer ljudi nemaju sta da idu da gledaju. Mozda kad bi klubovi uspeli da jedne sezone navuku gledaoce, navukli bi i sponzore (jer normalno niko nece da kaci reklamu da je gleda 150~200 ljudi), pa i da se nadas necemu. I ofc pre toga smanjenje klubova na 10 i cetvorokruzni sistem posto je ovo uzas.

~~

Link to comment
Share on other sites

Smanjenje na 10 ekipa ne bi nista donelo, samo bi produbilo jaz izmedju beogradskih klubova i ostatka Srbije jer bi se ionako veci fudbalski centri ugasili pri prvom ispadanju iz lige...ovako postoji nada da ce vremenom svi ojacati ako se ikada pojavi neko ko nece gledati kako samo da trpa lovu u sopstveni dzep...realno, proteklih godina smo svedoci da su se Nis i Krusevac vratili iz mrtvih, Kragujevac manje vise, Jagodina je mozda i najbolji primer odlicnog rada...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Karleuša je krvav...

A Markec......

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...