Jump to content

Misteriozna crvena stop sijalica


killYg0r

Recommended Posts

riknula mi je jedna pozadi.

 

pre svega, mora da bude crvena zato sto je plastika bele boje, drugo mora da bude sa 2 (dvonesto) ona sranja a ne jednim

 

okrenuo sam pola radnji po bg-u niko ih nema, kucao po netu ima na jednom poljskom i jednom turskom sajtu

 

u grand motorsu naplacuju oko 1700 dinara....

 

jel nailazio neko na ovo negde ? pre nego sto obojim flomasterom u crvenu boju obicnu sijalicu :D

Link to comment
Share on other sites

Jel tvoj Focus Mk2 restilizovani? Meni je isto bila crkla ta sijalica i nije je bilo nigde pa sam na kraju kupio u Grandu, tad je bila nesto tipa 1.300 dinara, znam da sam pokazivao ljudima koliko su me odrali za sijalicu. Ova sto si naveo link deluje da je ok posto mora da ima dve ove zarulje i da je crvena, ako ti radi sve kako treba s njom samo javi da znam i ja gde da kupim za rezervu :)

 

 

pre nego sto obojim flomasterom u crvenu boju obicnu sijalicu :D

 

E da, to je i meni padalo napamet, ali ne moze, problem je sto mora da ima dva ova vlakna jer radi i kao stop i kao pozicija, a standardna bela ima samo jedno. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kili šef

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 

E da, to je i meni padalo napamet, ali ne moze, problem je sto mora da ima dva ova vlakna jer radi i kao stop i kao pozicija, a standardna bela ima samo jedno. 

 

 

sijalice sa dva vlakna za zadnju poziciju nisu ništa egzotično, ne znam jedino čime bi moglo da se ofarba a da liči na nešto.

Link to comment
Share on other sites

bio sam do radnje ove

 

360din je znaci crvena i odgovara sve uredno

 

ono sto je problematicno je sto se na ovoj vidi da je prskana sprejom

 

http://www.otg.rs/catalog/auto-k/automobil/sam-svoj-majstor/auto-boje-u-spreju/boja-transparentna-150ml-crvena.html

 

svakako i dalje mnogo bolja opcija nego 1300 din u grand motorsu

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

meni često crkava pozicija na motoru, ako je LED hiljadu-dve, ubaciću ga. nije da će ikad da se isplati ("egzotične" sijalice sa dva vlakna su 20 dinara) al makar neću menjati sijalicu jednom mesečno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...