Jump to content

Nova BMW Serija 4 Gran Coupe


dovlagsi

Recommended Posts

marketing i kapitalizam nastavljaju da razaraju svet

 

nova BMW Serija 4 Gran Coupe

 

108861-bmw%204%205.jpg

 

bmw%204%2055.jpg

 

koja je (realna) razlika ovoga u odnosu na Seriju 3?

kostace osetno vise, a svakako je ne bi napravili da nema realnog trzista i realnih retardiranih kupaca koji vide ozbiljnu razliku serije 4 i serije 3.... jebote...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ne bi me čudilo da je razlika samo cenovna i da će po njoj ljudi da odlučuju o kolima. Ne baš samo po njoj, ali ako postoji veći jaz između 3 i nekog narednog broja (5, šta li), onda taman kao ubace 4 da imaju stepenasto povećanje cene i tako zadovolje one koji nemaju za 5 ali imaju "previše" za 3.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta te zbunjuje kod R klase ?

Auto sa 3 reda sedista napravljen za porodice sa po 6-8 clanova, mnogo ima kola tog tipa pa su i oni napravili R klasu.

U ovom primeru se stvarno ne vidi neka razlika izmedju serije 3 i 4, a prica o nekoj cenovnoj podeli ne znam koliko piju vodu...ako imas 35k evra za 3ojku verovatno imas i za 4/5icu ,samo zavuces ruku u drugi dzep :P plus kao sto kaze mohi,kupe a 5 vrata...sta se desava ?

mada opet, super izgleda

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta te zbunjuje kod R klase ?

Auto sa 3 reda sedista napravljen za porodice sa po 6-8 clanova, mnogo ima kola tog tipa pa su i oni napravili R klasu.

U ovom primeru se stvarno ne vidi neka razlika izmedju serije 3 i 4, a prica o nekoj cenovnoj podeli ne znam koliko piju vodu...ako imas 35k evra za 3ojku verovatno imas i za 4/5icu ,samo zavuces ruku u drugi dzep :P plus kao sto kaze mohi,kupe a 5 vrata...sta se desava ?

mada opet, super izgleda

ovo je način razmišljanja naroda (uključujući i nas) kod kojih je auto od 10k pa naviše uglavnom misaona imenica. Napolju itekako imaš situaciju da neko sebi može da priušti trojku i da 30k, a da jednostavno ne može da se pruži sa dodatnih 15 za peticu, da li u tom trenutku nema pare, ili ne može dodatno kreditno da se zaduži i sl. Mislim, kako mi kupujemo telefon? Gledaš range koliko para imaš. E tako je njima za automobile :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jbg to je klasa za sebe,ne moze da se poredi po ciljnoj grupi sa MLom npr. a o ceni ne vredi pricati kad je Mercedes u pitanju svejedno :(((

Ako boze zdravlja jednog dana budes imao petoro sestoro dece izbor ce ti biti R klasa,Zafira,valjda Sharan i Touran,Grandis i to je to :)

Pritom sva ta kola izgledaju uzasno ali rade posao,R klasa jos jedina tu izlgeda dobro po meni.

Do pre npr. 2-3 godine uopste ih nije bilo kod nas, na polovniautomobilima nije bio ni jedan u ponudi niti je postajala izlistana R klasa u padajucem meniju,sada ih tu i tamo vidjam po ulici a ima i dosta polovanjaka

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Не слажем се да је Р класа мини вен, напротив. Већа је од осталих венова и луксузнија. Јбг, неко са великом породицом неће да вози, лупам ГЛК, и изгледа као чеченски мафијаш.

 

Мени изгледа као да су једноставно додали пета врата и то назвали серија 4. Ево хондиног примера. Биће да постоји тржиште за аутомобиле са 5 врата.

 

Wi6JXdl.jpg

 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ovo za sirotinju koja ne moze da priusti sesticu gran coupe ili za mlade bracne parove kojima je serija 6 gran coupe prevelika? 
 

mislim, serija 3 sa napucanom opremom izgleda isto ovako.. ali valjda vole da se tripuju ljudi, kao serija 3 je konfekcija, serija 4 je trojka brz zadnjih vrata, a ovo je ipak nesto drugacije, a pritom ima i gran coupe u nazivu! ;D prsli su stvarno. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

R klasa je odličan automobil, samo je pitanje izgleda...

Ova poslednja izgleda ok za razliku od one prve

 

374087d1304793002-r-class-fog-light-opti

 

al opet, nije to dzip i zato se nije dobro prodavala, sem u americi…. inace kapiram da je udoban auto samo tako, pored toga sto je prostran vise no GL


btw, ne zaboravite da vec imamo u ponudi Seriju 3 Gran Tourismo

 

BMW-3-Series_Gran_Turismo_2014_photo_07.

 

iz principa nikad necu kupiti nijedan bmw

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ако неко пита GT значи 5 врата :) Барем код BMW-a. Има и серија 5 у тој хорор верзији. Нисам ни видео ту тројку раније.

У истом светлу је и шестица са 4 врата некако непотребна. Осим што је ценом, ваљда, између серија 5 и 7.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

za familijare od trenutne ponude bi da imam relativno kesa uzeo tourana ili passata sa 1.6tdi.. nista vise mi ne treba, samo oprema.

u nekoj idealnoj garazi bi imao model S za svakodnevnu voznju, nesto sa zadnjom vucom, bez turba, rucnim menjacem i finim balansom za vikend zezanje i mozda neku dizel mazgu za dalja putovanja.. ili bi prosto uzeo rentacar za tih par puta godisnje gde mi nije dovoljno 350km u cugu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...