Jump to content

RUR fudbal!


GibanicA

Recommended Posts

Deste carevi!

 

Sad će sezona i svi će biti oko 5k, pa ja pre glasam za Olimp jer je najnoviji, što znači najmanje problema sa grejanjem, prokišnjavanjem, vlagom i kurcima.

 

Ipak, ako se bilo kakva druga varijanta smisli, gde god da je, ja sam za.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Um, ae?

 

Drugari, istalićemo za keš lako, ako je nekome frka, daj samo da održimo kontinuitet, pa da se taman u četvrtak dogovorimo kako dalje?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/evan.baker.334?fref=nf

Vidim da ovaj kukavac trazi priliku da igra fudbal vec par nedelja na Belgrade Foreign Visitors Club grupi na fejsu. Igrao je kao na koledzu, mozda u nekoj njihovoj ligi, verovatno je ovde dosao delom i zbog tog fudbala da nauci, pa ga iscimajte ako vam fali jedan.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam.

 

Bilo bi lepo da se svi redovni (ima nas ~14) izjasne da li žele dalje da pikaju fudbal, nevezano za ovu nedelju, pa da znamo šta da radimo, da li da jurimo novi balon zbog cene ili da bataljujemo.

 

Svakako mi deluje da ovaj otkazujemo, ali da imamo vremena za sledeću nedelju da se organizujemo.

 

Ja sam, naravno za svaku opciju u kojoj se igra fudbal, deluje mi da su tu i Šek, Stija (ove nedelje sprečen), Figl i Pirun.

 

Kili, Grbiću, Proto, Saviću, Gagi, Fato, Trne, Kursula, Igz, Risto...?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za fudbal ali kao student nemam stvarno para da dajem po 500+ dinara za termin( nije da igram samo ovaj) a nisam iz tog fazona da daje neko preko za mene svakako.

Sto se mene tice bilo gde gde je razumnija cena a da podloga nije bas u rupama mi je ok, koliko se secam nismo bas davali ovoliko para za kosutnjak? Mozemo valjda naci neki balon koji nije ovoliko dranje.

my 2 cents

 

edit

i zbog autobusa bilo bi idealnije kada bi bio termin u 9, ovako je bez kola skoro nemoguce ici a da nije preveliki cim u pitanju 

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Ako vas ne mrzi (a mene mrzi), dajte ovde te neke predloge koji baloni i koji termini.

 

Meni odgovara sve, pon-čet, večernji 21h-23h

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja bih mogao fudbal sutra, a i generalno. Sledeće nedelje sam u inostranstvu.

 

Nije mi problem lokacija balona. Utorak i četvrtak bi mi bili idealni. Ne bi mi odgovaralo da je fudbal isti dan kad i trening u teretani. Sličnog sam stava kao Paja za predlog za balone, ali probaću da se raspitam.

Link to comment
Share on other sites

Zvezdin balon na adi je 3300 termin od 11, pitacu da li ima cetvrtkom pa ako bi nam odgovarao mogli bi tu, koliko se ja secam to je jedan od boljih balona na kojima sam igrao, i poprilicno je velik tako da moze da se igra i 5+1 na linije i 6+1 na martinelu.

Cim saznam da li postoji mogucnost za taj termin cetvrtkom javicu ovde pa da vidimo jel iko za.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...