Jump to content

RUR fudbal!


GibanicA

Recommended Posts

Ajde da pokusamo da se iscimamo, verujem da brda ljudi ovde zaista zeli da igra fudbal..znam da se vec poikusavalo i da svi nesto umrtve, al aj da probamo jos jednom..

 

Ja cu da se iscimam da obezbedim balon, u onom jeftinijem terminu, znaci da ako igramo 6 na 6, otprilike po 300 kinti svako..da se ne bi previse palamudilo i smaralo kad kako sta, pa da se odustaje, najbolje je da zakucamo neki termin, pa da vidimo dal mozemo da se skupimo..mogu da zovem danas i da pitam da li ima slobodan termin za sutra (sreda) od 21 ili 22h..Imam broj od balona na kosutnjaku i na nbg kod tosinog bunara..iscimacu se da nadjem jos neki da vidim gde ima slobodno..

 

ne znam da li ovde imamo golmane, mogu mozda ove neke moje da kontaktiram, da imamo ko da brani..

 

bilo bi dobro i da kaze ko ima auto ili neku vrstu prevoza, da moze da poveze nekog drugog iz svoje okoline

 

ja mogu da povezem i da vratim nekog ko je na vracaru ili u centru..

 

ko je za?

 

edit - termin je sreda 22h, ali balon je na kosutnjaku, filmski grad - onaj pored ace devetke. Prvobitni Balon Talija na NBG nam nije sacuvao termin jer je smrad, pa sam rezervisao ovaj na kosutnjaku (i kaparisao;). Dakle definitivno je fudbal na kosutnjaku

 

 

 

igraju

 

1.grbic

2.sekk

3.lesko

4.starb

5.giba +1

7. inferno

8. aleksandar

9. +1

10.bole

11. trn

12. peja?

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam trčao barem 2 godine, imam 105+ kila višak želje a manjak skilla ali nisam još u "debeli matorac koji se bije" fazi, odgovara mi svaki termin posle 9 (posle 10 ako je u pizdi materini balon :)) obećavam da neću nikoga da skršim [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

obligatory "10 uveče ne ujutru i jel smeš ti da ostaješ tako kasno budan ?" [:D]

[:D]  [:X]

 

 

 

Pa ako je ikako moguće bolje onda da se pomeri za sledeću sredu, pošto koliko vidim većini odgovara tada.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jel si svestan da se posle jednog fudbala pola foruma oporavlja 2 meseca?:D

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...