Jump to content

RUR fudbal!


GibanicA

Recommended Posts

mogu da rezervisem i za 7,8 i 9 samo sto je onda 5300 umesto 3800 din.

 

Moze i tako, ali od sledece nedelje. OVaj put je sutra na tom mestu u 22h..Pa cemo videti za dalje..dolazi sa mnom jos jedan ortak koji nije u nekoj prevelikoj formi tako da nas ima 8..

 

 

Pa i meni je malo frka za Tosin tako kasno, moram da jurim poslednji bus za Banovo... Mada bi mogao recimo i Vica da ide na fudbalicu, pod uslovom da planira da ide kolima? :D

 

 

ako se vitji ne javi prebacicu te ja donekle, samo skrenemo na novi most, pa smo brzo na brdu..

Link to comment
Share on other sites

Igram termine ponedeljkom i sredom ali bi jako voleo da odigram jedan fudbal sa RUR drugarima, samo kad bi bio neki drugi dan :) mada mozda i dodjem jebem ga. Prvi termin mi je u 18h, posle moram da odem da se vidim sa nekim drugarima i onda oko 22h mogu da navratim, ionako zivim na Bezanijskoj kosi :). Dajte neki telefon na PM ako budem dolazio da se javim nekom. A mozda dovedem i josh jednog (spavajuceg) RURovca. Preferiram 5+1 na ovakvim terenima, ali kako hocete :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

morala se promeniti lokacija, ovaj tip za nbg me ispalio, kao nije mogao vise da ceka za potvrdu pa je prodao taj termin..

 

 

Rezervisao sam balon na kosutnjaku u istom terminu od 22h..kome treba objasnjenje kako i gde nek pusti poruku na PM ili nek me zove na 064 113 96 05

 

Slobodno povedite jos po nekog, nece biti lose imati izmenu, svi se raspadamo ionako :)..samo mi javite..

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...