Jump to content

Konfiguracija


Stormcloud

Recommended Posts

Planiram da uzmem novi racunar. Sredstva koja imam na raspolaganju su od 60 do 70 000 dinara. Pa, jel bi vam bilo tesko da me savetujete u koje komponente da ulozim novac? Racunar, naravno, da bude gejmerski.. Monitor, mis, podlogu i slusalice imam.. treba mi samo kvalitetno kuciste.

Hvala unapred svima :)

Link to comment
Share on other sites

Računaj da će mašina te klase biti desetak hiljada skuplja od istog hardvera koji bi kupio pre nove godine (zbog podizanja PDV-a), tako da si malo zakasnio

 

Ali svejedno,

http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/desktop-racunari-bez-os/racunar-altos-tsunami-970a-amd-fx-8320-8gb-1tb-r9-270x-dvd-1181663.html

Link to comment
Share on other sites

Računaj da će mašina te klase biti desetak hiljada skuplja od istog hardvera koji bi kupio pre nove godine (zbog podizanja PDV-a), tako da si malo zakasnio

 

Ali svejedno,

http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/desktop-racunari-bez-os/racunar-altos-tsunami-970a-amd-fx-8320-8gb-1tb-r9-270x-dvd-1181663.html

 

Ali Ivan^_^, kućište na fotografiji koju si linkovao je potpuno prazno???!!!??? Nema ničega unutra???

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Razlika je sad već toliko mala da ti se ne isplati da kupuješ odvojeno. Šta više (doduše pre nove godine) su neki lanci imali na lageru kompove koji uključujući i DVD na primer ispadaju jeftiniji nego kad se pojedinačno kupuju komponente (i pritom bez DVD-ja i kućišta).

Link to comment
Share on other sites

preteruješ

Jok, kapiram da je ok. Vredi proveriti oko racunarskih komponenti. Meni ce trebati racunar za jedno pola godine i kapiram da ne zelim ovde da ga uzmem. Nije neka kinta do segedina i nazad.

A stoli me patka da im dam ovolike pare kod nas.

Jebo te, secam se kad je Dinkic skinuo pdv sa racunara, s obrazlozenjem da treba podstaci ljude za kupovinom istih, napredak inf. tehnologije, uvodjenje interneta u svako domacinstvo i picke materine. Danas nam vracaju taj isti pdv. Serem se ja na takvu odluku.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da može da ti se isplati ukoliko ideš samo po računar. Jedino ako ideš iz nekog drugog razloga pa kao usput pogledaš i kompove.

 

Kako nisi dobio predlog, dao ti je Ivan dosta solidan?

 

Plus imaš druge topice u ovom delu koji obrađuju tu temu, ima nekih modela baš u tvom cenovnom rangu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...