Jump to content

RUR majice 2014 - ideje


Recommended Posts

Antracit polo sa crnim znakom (bio on zupčanik, bio kvejk) mi se jako dopada. A mislim i da je veličina znakića taman kako treba.

Ali, ne bih nosio polo... V izrez je bolji.

Imam i jednu carsku PES majicu sa V izrezom, odličan je materijal, mogao bih da pokažem Lakiju uživo (ako već nema negde u ofisu!), pa da traži nešto takvo.

 

A što se ideje tiče - recimo antracit boja, v izrez, 東京 (ali neki više kaligrafski font) izvezeno crnim ili belim, a da ovaj pravouganoik u "kyo" kanjiju zamenimo stilizovanim zupčanikom (na užas svih japanaca). Ili 東京 preko zupčanika. Ili neka varijanta iskombinovanog zen znaka (enso/krug) i rur zupčanika. Zen zupčanik bi bio kul. Samo mora na vreme da se napravi!

 

Space Program je super, nju uzimam.

 

Za obične majčice kroj i materijal opušteno mogu da ostanu isti kao prethodne dve sezone.

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao jednu PES majicu koju sam dao da bude "modla" za majice i više mi je nisu vratili, ali sasvim sigurno nije imala V izraz tako da kad te ne mrzi svrati do redakcije i ostavi je ili ufotkaj makar ili šta god :)

 

Za ovu ideju, jel si mislio da ova majica bude polo ili kako? Sa malim znakićem? Jer vezeni znak ne stoji baš najbolje na "običnim" majicama a ujedno ne može da bude ni prevelik.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao jednu PES majicu koju sam dao da bude "modla" za majice i više mi je nisu vratili, ali sasvim sigurno nije imala V izraz tako da kad te ne mrzi svrati do redakcije i ostavi je ili ufotkaj makar ili šta god :)

 

Za ovu ideju, jel si mislio da ova majica bude polo ili kako? Sa malim znakićem? Jer vezeni znak ne stoji baš najbolje na "običnim" majicama a ujedno ne može da bude ni prevelik.

 

:S

Link to comment
Share on other sites

OK, evo sada jedne idje za "standardni" tip majica.

 

 

 

 

spaceprogram2.jpg

 

 

 

 

 

ovako nesto, izmedju sive i plave... maslinasto zelen... tamno plava... royal blue, crna.... to su uglavnom bolje za nas starije,

pa bi bilo lepo da ih bude u ponudi, pored svih onih zutih, narandzastih, belih, svetlo plavih etc.... znam da smaram, al ono,

svaki put se bas radujem novoj seriji majici a onda se smorim sto su sve boje za mladju populaciju.....  :/

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ali ja sam razumeo da si ti mlađa populacija?

 

:)

 

Pazi, zavisi od toga šta ima u ponudi, pa se od toga dalje filtrira šta ulazi u produkciju. Videćemo šta će se nuditi ove godine.

 

Kod nas je nažalost smanjen izbor tih "kul boja" iz sveta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...