Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da, ispravljam se moja greska, previse steroida utice na mozdane celije. Doco, ne budi majebeni marko molim te, dovoljan mi je jedan rurovac koji uhodi svaki moj potez, ty

 

ajde pusti marinicu i stani u red jednom

koji sam se kurac selio u zarkovo

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sinoc dva psa u basti ispod zgrade opkolili neku macu, cuo neku buku i pogledam na dole kad ono vec je scepali za vrat i mada je ona uspevala da se izmigolji ali ne i da pobegne, iako je mogla da stoji i potrci, cim bi se izmigoljila samo bi se malo udaljila i gledala u pse. Brzo uzeh par flasica vode i krenuh da bacam u bastu i tako kupio macki neko vreme za runaway, sto je i upalilo ali macka jednostavno nije htela/mogla da krene a ja ostao bez flasica ( gde su petarde when you need them !? ). Sve u svemu zavrsilo se tako sto su je opet dovatili ovog puta jedan za glavu a drugi za noge a sa kraja ulice dolazila je nova ekipa kerova  i tada sam video da nema sanse spasiti macku i zaklopih prozor i pokrih usi jer nisam mogao ono da slusam i gledam.

Nikada nisam bio cat person, ali onaj prizor je uzasan, iako znam da bi macke isto uradile da mogu :) 
 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Mene ne bi potreslo za goluba, dok za macku bih suzu pustio

Coka drug cat lover

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...