Jump to content

Pohvalite se deckovima i herojima!


Brximus

Recommended Posts

U zadnje četiri arene ne dobijem ni jednu legendary kartu u draftu, a protivnici redovno izvlače po dve-tri tokom mečeva :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko me nisu htele legendarne karte ranije toliko ih sada dobijam. Poceo sam ponovo da se igram od gvg releasa, od tada otvorio ispod 15 packova i zaboo 3 komada.

 

JkBhTrI.jpg

 

Veoma jasno primecujem da ne mogu da napredujem iznad 18 ranka. :c Max ranije mi je bio 11.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pack je pokidao, imaš već pola control warriora rešenog :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Verovatno mnogima ovo nije nesto preterano posebno.

Meni nekako jeste. Od izlaska GvGa, nisam mogao da odem nize od ranka 18. evo me sada na 13 i dojmi se solidno. :)

Da naglasim da je najdalje sto sam stigao ikada, rank 12 i to sa zoo warlockom.

 

Evo priesta koji me doveo do ovde. Sam sam ga sklepao, siguran sam da ima mesta za poboljsanja.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda kao da imas solidnu kolekciju karata. Mozes mnogo bolji deck da napravis. Prilicno neodredjeno izgleda sa ovim mnostvom karata u po jednom primerku, narocito ovi sitni mekovi. Moras da trazis znacajno jacu sinergiju ako mislis da napravis funkcionalan deck sa kojim moze da se napreduje.

Slobodno se obrati za tips ako zatreba o/

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi, nekako (zelim da verujem) sa tim sitnim mekovima imam alternativu ukoliko uz njih izvucem klerika, svakako jedno od njih bude bejt. 

Igra se odvija tak osto pokusavam da odrzim te malene na tabli dok ne doguram do ili 4 mane za madness pa ukoliko on ima svoju neku sicu to sprcam na taj nacin, ili cak izguram do 6 mane pa sa rekombombulatorom zadrzim tog minjona na mojoj strani, gde takodje nastupa i kabal prist. Zanimljivo jako retko se Auchenai pokazao kao dobar napad, uglavnom je tu kao jos jedna, malo punija zrtva. :)

Kod tih sitnih me cesto spasi Valen's chosen kog uopste ne vidim kao spell dmg vec samo i iskljucivo bust dmga i helta.

 

Manje vise, dek se svodi na zrtvovanje jednog dela malenih minjona (sto u startu, sto za Vol'jina) i otimanje protivnickih, nema sta dalje. 

Primetio sam da ukoliko imam 1-3 minjona na tabli dok doguram do 6 mane, jako cesto izvucem pobedu. Desavaju se situacije koje dovedu protivnika do ludila. Neretko budem na ~16-17 HPa vec na 4,5 mane dok protivnik debelo i ponosno stoji sa 30. Onda dodje otimanje na red. :)

 

Sigurno ima boljih resenja i naravno, ovo bekfajeruje zbog sarenisa i verovatnoce kako ce se odviti early to mid game.

Ali uzivam, svakako. ^^

Slobodno baci savet, rad sam da probam. 

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jadni Thrall je prva klasa koju sam doveo do 450 pobeda tamo aprila, i onda godinu dana kasnije imam zlatnu Jainau, zlatnog Garosha i zlatnog Guldana, a Thrall je na ~470 :D

 

Jebiga, igrao sam ga puno i onda mi se smučio tada dominantni zoo i huntard uth combo, pa sam prestao da ga igram i krenuo da grindam za Ctrl Warrioa, i ako mi je i dalje Shaman jedna od omiljenijih klasa. Onaj burst Shaman, što je bio popularan neko vreme, mi se nije svideo uopšte,  Mech Shaman je totalno lame i retardiran kao i svi aggro deckovi, a nemam Neptulona još, da probam ove nove midrange buildove

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja još 75 pobeda do zlatnog Huntera, posle Džejna, oko 380 još.

Ovaj mi se zdravo smučio, neću nijednu partiju valjda da odigram kad bude golden više.

Inače danas izvukao golden epic kartu, jej........Fel Reavera.... fu game

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ima to da vredi 3200 dusta uskoro :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne bi voleo, jer znam šta će da se desi, ima da bude još jedno sranje od karte, to je Blizzardov način da rešava stvari. Bolje imba karta, nego još jedna karta koja postoji bez razloga. Plus meni Dr. Boom nije toliko imba koliko se ljudi tripuju, jeste do jaja karta, i zahteva resurse da bi se rešio čovek njega, ali jedan Undertaker je bio milion puta više imba od njega. zapravo jebeni  Highmane je milion puta više imba od njega, jebena rare karta :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi se ne svidja kod Dr. Booma je bolesni RNG od boom botova. Boom bot i implosion RNG su stvari zbog kojih sam prestao aktivno da igram igricu. RNG je toliki da u tom trenutku ili dobijas ili gubis partiju. To ne bi trebalo da bude slucaj. Ne znam ni sam koliko sam puta izgubio je su mi botovi ubili 2 miniona od 5 i vise mane.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi se ne svidja kod Dr. Booma je bolesni RNG od boom botova. Boom bot i implosion RNG su stvari zbog kojih sam prestao aktivno da igram igricu. RNG je toliki da u tom trenutku ili dobijas ili gubis partiju. To ne bi trebalo da bude slucaj. Ne znam ni sam koliko sam puta izgubio je su mi botovi ubili 2 miniona od 5 i vise mane.

Tu se slazemo, i ja sam prestao da igram bas zbog RNG razloga. Mnogo je mala razlika u ovakvom post GvG hs-u izmedju odlicnih i prosecnih igraca. Naravno uvek je mogla partija da se izgubi ako imas los draw ili ako rag ne udari dobro za tebe ili udari dobro za protivnika ili tako neke sitnice, ali problem je sto sada tih sitnica ima previse. Sto ti kazes kolko mi se puta desilo da mi boom bot ubije azure drake-a, i sta da radis u toj situaciji? Mozes samo da concede, ugasis igricu, iznerviras se, i odes da jedes (barem ja jedem kad sam nervozan :D) i onda se zapitas, sto ja igram ovo uopste kad se samo nerviram. Eto to je ono sto je GvG uradio meni, doveo me je do tog pitanja i onda sam odlucio da ne igram vise. Udjem na svaka 2-3 dana da odradim questove posto iskreno mislim da cu igrati opet nekada, jer mnogo volim igricu, ali jbg za sad nista :D

Ukucajte u crafting modu rec "Random" i videcete koliko toga ima u stvari. Cak i shreder i sky golem koji kazu "Summon a radnom 2/4 mana minion" ej ljudi, summon a random minion? Koliko je to glupo? Koji je to nivo rng-a, jel se neko zapitao to? :D

Koliko treba da te usere da izadje doomsayer ili millhouse od svih 2 mana miniona?

Previse je takvih stvari trenutno...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod rnga, meni da se desilo ovo što se njemu desilo na kraju ovakve partije, ja mislim da bi bukvalno uzeo dedinu pušku i  otišo na rampage po gradu :D

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...