Jump to content

AMD kaže da je BF4 45% brži uz Mantle


rur_bot

Recommended Posts

amd-mantle-primary-100055857-large

AMD press konferencija na CES sajmu donela je nekoliko zanimljivih informacija, jedna od njih je bila vezana za novi API pod imenom Mantle. AMD je izjavio kako su oni primetili i do 45% povećanje i broju frejmova odnosno framerate-u na istoj konfiguraciji uz korišćenje Mantle-a u odnosu na istu konfiguraciju bez novog API-ja. Prezentacija poseduje i

ali bez poređenja sa sistemom koji ne koristi Mantle pa sve to i dalje izaziva sumnju u pomenute cifre.

Takođe kažu da se Mantle razvija sjajno, da ga tri engine-a već inkorporiraju i da pet razvojnih timova već radi na igrama, što čini preko 20 igara koje će podržavati ovaj novi API. Patch koji će doneti podršku za Mantle u BF4 trebalo bi da bude objavljen tokom januara.

er_photo_202345_52

http://klanrur.rs/amd-kaze-da-je-bf4-45-brzi-uz-mantle/' send='true' layout='button_count' show_faces='true' width='450' height='65' action='like' colorscheme='light' font='lucida grande'>

Pročitajte na sajtu!
group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

ovakve vesti su bile hit 2003 :)

 

Mislim, citiram :

"AMD je izjavio kako su oni primetili i do 45% povećanje i broju frejmova odnosno framerate-u na istoj konfiguraciji uz korišćenje Mantle-a u odnosu na istu konfiguraciju bez novog API-ja."

 

"uz korišćenje head and shoulders šampona primećuje se i do 99* posto manje peruti"

 

* - rezultati mogu varirati

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...